Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Aylin Şallı Vikipedi

Aylin Şallı Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Aylin Şallı Vikipedi

25 yaşında olan Aylin Şallı, dizi ve reklam oyunculuğu yapıyor. Aylin Şallı’nın oynadığı diziler arasında Kaderimin Yazıldığı Gün bulunuyor.

Soyadından dolayı Ebru Şallı ile alakası var mı diye merak edilen Aylin Şallı’nın Ebru Şallı ile herhangi bir akrabalığı ya da aile bağı bulunmuyor.

Göz rengi kahverengi, saç rengi kahverengi, boyu 1,78 santimetre, kilosu 55 kilogram olan Aylin Şallı’nın ismi 2015 Ocak ayında Best Model Türkiye yarışması üçüncüsü Caner Nalbantoğlu’nun bıçaklanma olayında da geçmiştir. Ancak Aylin Şallı bu olayda görgü tanığı olarak mahkemede ifade vermiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Aylin Şallı Boyu : 1.78

Aylin Şallı Kilosu : 55

Aylin Şallı Nereli :  –

Aylin Şallı Yaşı : 25

Aylin Şallı Göz Rengi : Kahverengi

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Serkay Tütüncü, İbrahim Giydirir ve Semih Öztürk yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
aylin şallı vikipedi, caner nalbantoğlu vikipedi, aylin alp kimdir vikipedi, aylin şallı, Aylin Şallı kimdir, acı cehre kullanmak zararlımı, aylin salli viki, aylin alp vikipedi, aylin şallı diziler, semih ozturk ne mesleyi var

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.