Güncel haberler
Ana Sayfa / Bankacılık / Bankası Eft Saati

Bankası Eft Saati

Sponsorlu Bağlantı

Akbank Eft Saati , Garanti Eft Saati , İş Bankası Eft Saati , Denizbank Eft Saati , Finansbank Eft Saati ve diğer bankaların eft saatlerini buradan öğrenebilirsiniz.İnternet ve telefon bankacılığının yaygınlaşmasıyla beraber artık bolca kullanılan Eft yöntemi kısaca bir bankadan başka bir bankaya para transferine deniliyor.

Önemli Bilgi : Resmi tatil , haftasonları , resmi bayram tatillerinde yapılan eft işlemleri resmi tatiller sonra erdikten sonra diğer hesaba geçer.

eft nedir

Akbank Eft Saati

Akbank eft saati 2015 yılında , haftaiçi 17:00’ye kadar yapılabilmektedir. Saat 17:00’ye kadar yaptığınız eft işlemleri aynı gün içinde diğer banka hesabına geçecektir.Haftasonu yapılan eft işlemleri ise pazartesinden sonra ilk iş gününde banka hesabına geçecektir.

Garanti Eft Saati

Sponsorlu Bağlantılar

Garanti eft saati 2015 yılında , haftaiçi 17:15’e kadar yapılabilmektedir. Saat 17:15’e kadar yaptığınız eft işlemleri aynı gün içinde diğer banka hesabına geçecektir.Haftasonu yapılan eft işlemleri ise pazartesinden sonra ilk iş gününde banka hesabına geçecektir.

İş Bankası Eft Saati

İş Bankası eft saati 2015 yılında , haftaiçi 17:00’ye kadar yapılabilmektedir. Saat 17:00’ye kadar yaptığınız eft işlemleri aynı gün içinde diğer banka hesabına geçecektir.Haftasonu yapılan eft işlemleri ise pazartesinden sonra ilk iş gününde banka hesabına geçecektir.

Finansbank  Eft Saati

Finansbank eft saati 2015 yılında , haftaiçi 17:15’e kadar yapılabilmektedir. Saat 17:15’e kadar yaptığınız eft işlemleri aynı gün içinde diğer banka hesabına geçecektir.Haftasonu yapılan eft işlemleri ise pazartesinden sonra ilk iş gününde banka hesabına geçecektir.

Eft Ödemem Gerçekleşmedi Ne Yapmalıyım ?

Bu durumda öncelikle işlemi tekrar kontrol etmelisiniz.Eft işleminizde bir problem görünüyorsa bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp detaylıca bilgi alabilirsiniz.Çok nadir olsa da bazen eft işlemlerinde problemler olabiliyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
eft işlemi gerçekleşmedi

Bu habere de bakabilirisiniz

e-devlet

E -Devlet Ne İşe Yarar?

Sponsorlu Bağlantı E -devlet , vatandaşlarına devlet tarafından verilen hizmetlerin diğital ortamda sunulması demektir. Bu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.