Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Efecan Dianzenza Vikipedi

Efecan Dianzenza Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Efecan Dianzenza Vikipedi

Annesi Türk, babası İngiliz vatandaşı olan Efecan Dianzenza , 14 Temmuz 1990 yılında İngiltere’de doğmuştur. 3 yaşından itibaren Türkiye’ye yerleşmiştir.
9 yaşında Karşıyaka Spor Kulübü’ nün alt yapısında futbol oynamaya başladı. 14 yaşında Antalya Spor Kulübüne transfer oldu. Müziğe de arkadaşlar aracılığıyla Antalya’da merhaba dedi. Evine küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerde şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. 2 sene Antalya’da yaşadıktan sonra spor ve müzik hayatını İstanbul’da devam ettirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü ile anlaştı.
Bu süreçte müzik hayatını İstanbul’da underground anlamda devam ettirdi. Profesyonel anlamda gece kulüplerinde dj lik yapmaya başladı. Liseden mezun olunca üniversite sınavlarına girip Anadolu Üniversitesi’nde Spor Akademisi Antrenörlük bölümünü kazandı ve futbolu bıraktı.

Sponsorlu Bağlantılar

2010 yılında Model of Models yarışmasında Türkiye 1.si olarak moda ve mankenlik sektörüne girmiş oldu. Hemen ardından Endonezya’da düzenlenen Mister İnternational yarışmasında dünya 6.sı oldu.
Aynı zamanda R&B müzikle uğraştığı ve melez olduğu için Türk basını ona yerli Will Smith adını yakıştırdı. Modellik hayatı sürerken Petek Dinçöz’ün sihirbaz adlı şarkısı için beraber kamera karşısına geçti.2011’de çalışmasına başladığı Ruj İzi adlı single’ını 2012 yılında sevenleriyle buluşturup müzik hayatına gerçek anlamda merhaba diyecek.

Efecan Dianzenza Genel Özellikleri

Efecan Dianzenza Doğum Tarihi : 14 Temmuz 1990

Efecan Dianzenza Boyu : –

Efecan Dianzenza Kilosu : –

Efecan Dianzenza Göz Rengi : Ela

SURVİVOR 2016 GÖNÜLLÜLER TAKIMI

İbrahim Giydirir

Gizem Memiç

Efecan Dianzenza

Gizem Kerimoğlu

Nihal Candan

Zafer Mete

Damla Can

Serkay Tütüncü

Aylin Şallı

Semih Öztürk

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
efecan dianzenza vikipedi, efecan dianzenza, efecan vikipedi, efecan dianzenza kimdir, survivor efecan vikipedi, efecan dianzenza viki, efecan survivor vikipedi, survivor efecan wiki, Efecan Dianzenza wiki, EFECAN

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.