Güncel haberler
Ana Sayfa / Bilinmesi Gerekenler / En Hızlı Kilo Nasıl Verilir ve Göbek Nasıl Erir

En Hızlı Kilo Nasıl Verilir ve Göbek Nasıl Erir

Sponsorlu Bağlantı

Metabolizma günlük aldığımız enerji ile harcadığımız enerji arasındaki vücuttaki bütün dengeyi sağlayan mekanizmadır. Kilo vermek için metabolizmanın hızlı olması avantajdır fakat metabolizması yavaş insanlarında kilo vermemesi mümkün değildir. Düzenli bir diyet proğramı uygulanır ve düzenli eğzersiz ile desteklenirse her insan metabolizmasını hızlandırır ve kilo verebilir.

Uygulanması en kolay diyet neyse onu diyetisyen kontrolünde belirleyin.Hatalı uygulanan zayıflama diyetlerinin vücuttaki olumsuz etkileri yaklaşık iki yıl içinde oluşur. Sürekli yorgunluk, saçlarda dökülme, ara sıra ağız içinde beyaz yaraların oluşması, zor ve yorgun uyanma ile kısa mesafeleri yürürken bile oluşan nefes nefese kalma; dengesiz diyetlerde ilk gözlenen bulgulardır. Kendi başınıza diyet proğramı uygulamayın mutlaka uzmanlardan yardım alarak ve düzenli sporunuzu yaparak hızlı kilo verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Göbek nasıl erir ?
Göbek yağları genellikle erkek tipi kilo almayla özdeşleştirilir ancak göbek bölgesi ve bel çevresi hem erkek hem de kadınlar için kilo kaybedilmesi en zor bölgelerin başında gelir.Göbek yağlarından kurtulmak güzel fit bir bedene sahip olmak için değil sağlıklı olmak içinde son derece önemlidir. Göbeğinizi yürüyüşler yaparak, bisiklete binerek , eğzersizler yaparak kısa sürede eritebilirsiniz.

Evimde en kolay nasıl göbeğimi eritirim diyorsanız ;

1. ADIM : Sırtüstü yere uzanın kollarınızı ensenizde birleştirip nefes alıp vererek mekik çekin.

2. ADIM : Şınav pozisyonu alıp karnınızı sıkın kalçanızı aşağıda tutun poziyonunuzu bozmadan yirmi saniye bekleyin. Bu hareketi üç kez tekrarlayın.

3. ADIM : Kolunuzun el ile dirsek arasındaki kısmını yere koyun şınav pozisyonundaki gibi göğsünüzü yerden kaldırın bu şeklide yirmi saniye bekleyin. Bu hareketi üç kez tekrarlayın.

4. ADIM: Sırtüstü yere uzanın ellerinizi belinizin altına koyarak aradaki boşluğu kapatın. Ayaklarınızı yerden 45 derece yukarı kaldırın ve bu pozisyonda onbeş saniye bekleyin. Aynı hareketi üç kez tekrarlayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
gobekten nasil kilo verilir, en hızlı nasıl kilo verilir, hızlı kilo nasıl verilir, 50 YAŞINDAKİ BİR KİŞİ NASIL KİLO VEREREK GÖBEK ERİTİR, göbekteki kilolar nasıl verilir, gobekten kilo nasil verilir, göbekten kilo vermek için, hızlı gobek kılosu nasıl verılır, hızlı kilo verenler göbek nasıl hızlı eriri, kilolar nasıl erir

Bu habere de bakabilirisiniz

Basit Karışım ve Ayırma Yöntemleri

Basit Karışım ve Ayırma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantı Karışım: İki ya da daha fazla maddenin kimyasal özellklerini kaybetmeden biraya gelmesiyle oluşur. Karışımı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 Yorumlar

  1. Ben merve 20 yaşındayım ve 1.60 boyum ve tam 82 kiloyum hemen zayıflamak istiyorum ama olmuyor diyet spor yapıyorum veremiyorum sizin tavsiyeleriniz i yapsam iyi sonuç alabilir miyim acaba

    • Profesyonel bir diyetisyene gitmenizi öneririz.

    • kadınlar erkeklere göre daha zor kilo verir. Kendi başınıza az yiyerek diyet yapmak zararlı bile olabilir. yağ yerine kas verebilirsiniz. o yüzden diyet yaparken süt ve süt ürünleri ceviz, et yemelisiniz. Ve tabiki diyetisyen mutlaka faydali olacaktır.

  2. Ben zayıflamak istiyorum ya ne yapmalıyım