Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Gizem Kerimoğlu Vikipedi

Gizem Kerimoğlu Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Gizem Kerimoğlu Vikipedi

30 Ekim 1988 yılında İstanbul’un Fatih ilçesi’nde dünyaya gelen Gizem Kerimoğlu eski bir futbolcudur. Uzun boyu ve düzgün fiziği ile dikkatleri çeken Gizem aynı zamanda oyunculuk da yapmaktadır.

28 yaşında olan Gizem Kerimoğlu, Bulgar göçmeni bir ailenin iki çocuğundan birisidir. Kerimoğlu’nun bir de erkek kardeşi vardır. Oyunculuk tarafında Deniz Erdem’den 2015 yılında Tiyatro Oyunculuğu Eğitimi almıştır. 2015 yılının sonlarından beri de Akademi 35,5 Sanat Evi’nde Kamera Önü Oyunculuğu Eğitimi almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

174 santimetre boyunda ve 58 kilogram ağırlığında olan Gizem Kerimoğlu, bu sezon Survivor 2016 Gönüllüler takımına damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Gizem Kerimoğlu Genel Özellikler

Gizem Kerimoğlu Boyu : 1.74

Gizem Kerimoğlu Kilosu: 58 Kg

Gizem Kerimoğlu Göz Rengi: Siyah

Gizem Kerimoğlu Yaşı : 30 Ekim 1988

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; İbrahim Giydirir, Gizem Memiç, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
gizem kerimoğlu vikipedi, Survivor Gizem kerimoğlu vikipedi, gizem kerimoğlu, Gızem kerımoglu vıkı, gizem kerimoğlu Wikipedia, gizem kerimoğlu kimdir vikipedi, gizem kerimoğlu wiki, gizem kerimoglu vikip, gizem kerimoglu vikipedia, gizem kerimoglu wikipe

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.