Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Gizem Memiç Vikipedi

Gizem Memiç Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Gizem Memiç Vikipedi

Survivor gönüllüler yarışmacıları açıklandı. 7 Şubatta başlayacak program gönüllüler yarışmacılarından gizem memiç güzelliği ile ön plana çıkıyor.

16 mayıs 1990 doğumlu tescilli güzel 25 yaşındadır. 1.78 boyu vardır. Göz rengi ve saç rengi kahverengi olan gizem memiç gaziantep doğumludur.

Türk model ve güzellik kraliçesi unvanı sahibi temsilci kişiliği ile tanınan Gizem Meriç .1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey olarak seçilmiştir. Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009 Ebru Şam’dan alan ve Türkiye’yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil eden Memiç, Bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi almaktadır.

Katıldığı Dünya Çapındaki Güzellik Yarışmaları

Miss Universe 2010

Sponsorlu Bağlantılar

Gizem Memiç, dünyanın en prestijli güzellik yarışması organizasyonu olan Kâinat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi 23 Ağustos 2010 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Nevada eyaletinin Las Vegas şehrinde temsil etti.

Miss World 2010

2010 yılında Türkiye’nin Dünya Güzellik Yarışması’ndaki resmî temsilcisi olan Memiç, Çin’in Sanya kentinde yarışmıştır. 19 Ekim’de en iyi 40 finalistin içine girdikten sonra 22 Ekim 2010 tarihinde en iyi 20 finalist içinde yerini aldı.

Ticari Projeleri

Miss Turkey 2010 unvan sahibi olarak Amerika’da Carl’s Jr. Restaurant’ın ve onun ortak şirketi Hardee’s Restaurantları’nın televizyon reklamında oynayan ünlü model, İngilizce’de Turkey olarak ifade edilen Hindi kelimesine bir gönderme yapılarak beş yüz kalorinin altında olan Turkey Sandwiches’in yani hindi sandviçlerinin tanıtımını bikini ile sandviç yiyerek podyumda yürüme sahnesi ile yaptı.

Gizem Meriç Boyu : 1.78

Gizem Meriç Göz Rengi :  Kahverengi

Gizem Meriç Saç Rengi :  Kahverengi

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
gizem memiç vikipedi, survivor gizem memiç vikipedi, Kadin subay olabilmek icin gereken sartlar, acı cehrenin faydası, gizem ok loc:TR, gızem merıc kım, acı çehre kullanım şekli, gizem meric bikini, gizem memiç wikipedya, gizem memiç survivior vikipedı

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.