Güncel haberler
Ana Sayfa / Blog / Hakan Şükür Kaç Oy Aldı Milletvekili Seçildi mi ?

Hakan Şükür Kaç Oy Aldı Milletvekili Seçildi mi ?

Sponsorlu Bağlantı

AKP milletvekilliğinden olaylı bir şekilde 2013 yılında istifa eden Hakan Şükür , İstanbul 3. bölgeden bağımsız milletvekili adayı olarak katıldı.

hakan sukur milletvekili
hakan sukur milletvekili

İstanbul 3. Bölge bağımsız milletvekili adayı Hakan Şükür, 48 bin 352 oy aldı (yüzde 1,72).  Resmi olmayan sonuçlara göre, Şükür, TBMM’ye giremedi.

Sponsorlu Bağlantılar

2011 yılında siyasete ilk adımını atan efsane futbolcu , memleketi yerine İstanbul 3. bölgeden Ak Parti milletvekili adayı olmuştu. Milletvekili seçilen Hakan Şükür , meclise girdiği ilk dönem Gençlik ve Spor Bakanı olacağı düşünülüyordu. Ancak düşünüldüğünün aksine bu göreve Suat Kılıç getirildi.

Bu sırada televizyonlarda spor programlarında aktif olarak yorumculuk yapan Hakan Şükür’e çok tepki gelmişti. Ancak başbakan Recep Tayyip Erdoğan kendisine destek vermişti.

17 ve 25 aralık operasyonları arkasından Cemaate yakın olan Hakan Şükür Ak Parti’den istifa etti. 16 aralık 2013 günü bağımsız milletvekili adayı oldu.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
ahmet maranki milletvekili seçildi mi, ahmet maranki millet vekili secildi, ahmet maranki milletvekili, hakan şükür kaç oy aldı, hakan şükür kaç yılında millet vekili oldu, hakan şükür kaçtımı, hakan şükür neden kaçtı

Bu habere de bakabilirisiniz

google adsense para kazanma

Google Adsense İle Para Kazanma Yöntemleri (Giriş)

Sponsorlu Bağlantı Arama motoru deyince hepimizin aklına haklı olarak Google gelmektedir. Dünyanın en büyük arama …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.