Güncel haberler
Ana Sayfa / İşte Benim Stilim / İşte Benim Stilim 6. Sezon Bahar Candan Kimdir Vikipedi

İşte Benim Stilim 6. Sezon Bahar Candan Kimdir Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

TV 8’in en popüler, en çok izlenen ve sosyal medyada yorumlanan yarışmalarından birisi olan İşte Benim Stilim’de Bahar Candan gündemden düşmüyor. Peki Bahar Candan kimdir bu soruya sizler için cevap hazırladık.
Bahar Candan eski işte benim stilim şimdiki Survivor yarışmacısı olan  Nihal Candan’ın öz kız kardeşi. Daha öncede benim stilimin podyumunda bir çok kez boy göstermişti.

Sponsorlu Bağlantılar

Henüz 18 yaşında olan İşte Benim Stilim yeni sezon yarışmacısı Bahar Candan Beykent Üniversitesi’nde Hukuk fakültesinde okumaktadır. Hukuk Fakültesinde eğitim hayatına devam eden Bahar Candan’ın en büyük gayesi iyi bir avukat olmak. Asıl amacının kariyeri boyunca egolarını doğru şekilde yöneltmek olduğunu ise daha önceleri açıklamıştı.

Bahar Candan’ın Yaşı: 18

Bahar Candan’ın Boyu: 170

Bahar Candan Kilosu: 47

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
bahar candan vikipedi, bahar candan boy kilo, işte benim stilim 6 sezon, bahar candan vikipedia, Iste benim stilim bahar candan kim?, işte benim stilim bahar vikipedi, iste benim stilim kizlar vikpedi, işte benim stilim kızları boy kilo, İstebenim sitilim bahar kim, nihal candan wikipedi

Bu habere de bakabilirisiniz

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır (organik)

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır (organik)

Sponsorlu Bağlantı Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır konusunda sizlerle araştırma bilgilerimi paylaşmak istiyorum. İstenmeyen tüyler …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.