Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / İşte Benim Stilim 6.sezon Selay Topçuoğlu Kimdir , Biyografisi , Vikipedi

İşte Benim Stilim 6.sezon Selay Topçuoğlu Kimdir , Biyografisi , Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

İşte Benim Stilim Selay Topçuoğlu Kimdir , Nereli , Boyu , Kilosu , Kaç Yaşında gibi bilgileri sizler için bir araya getirdik. İşte Benim Stilim 6. sezonunda birbirinden iddialı yarışmacılar yarışıyor.

Selay Topçuoğlu 1984 yılında Türkiye’nin incisi diyebileceğimiz İstanbul’da doğmuş. Lise hayatını Ankara’da bitirip daha sonra  sonra Radyo-Televizyon, Spikerlik ve de Uluslararası Profesyonel Aşçılık eğitimi almış. Kendini çok fazla geliştiren güzel yarışmacı aldığı eğitimleri kendi içinde birleştirip bir çok restaruanta danışmanlık hizmeti vermiş.
12 ay gibi kısa bir sürede verdiği 45 kiloyla azmin başarı getireceğini herkese kanıtlamış. Özellikle bir sloganı olan Selay Topçuoğlu diyorki ;

Sponsorlu Bağlantılar

“umudunu kaybetmiş insanlara umut olmaya geldim” sloganıyla yarışmaya katılan Selay; kendini merhametli, sıcakkanlı ve tam bir hayvansever olarak tanımlıyor. Zaman içinde yarışmada anlaşılacak olan güzel yarışmacıyı zorlu rakipler bekliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
iste benim stilim selay, işte benim stilim 6 sezon yaeışmacı boyları, selay kim iste benim stilim, selay topçuoğlu boyu, selay topçuoğlu boyu kaç

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.