Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Vikipedi , Kimdir

İşte Benim Stilim Yağmur Taktaş Vikipedi , Kimdir

Sponsorlu Bağlantı

Adanalı güzel yarışmacı Yağmur Taktaş Kimdir , nerelidir , kaç yaşındadır gibi soruları merak ettiğinizi biliyoruz. Esmer güzel Yağmur Taktaş hakkında arananları burada bulabilirsiniz.

Adana doğumlu Yağmur 20 yaşında ve ailede tek kız çocuğu. Çalışkan bir öğrenci olan Yağmur Taktaş  Anadolu Lisesi okumuş.

Şu anda üniversite eğitimine başlamayan Yağmur bu yıl iyi bir üniversiteye başlamak istiyor ,Moda ve oyunculuğun hoşuna gittiğini söyleyen Yağmur Taktaş , bu yıl yarışmada ve hayatta bu konuyu kavrayıp üniversite tercihini buna göre yapacağını söylüyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Hobileri arasında Alışveriş yapmak, yemek yemek, yemek yapmak, arkadaşlarıyla sosyal aktiviteler yapmak bulunan Yağmur yılın ara ara bölümlerinde fitness sporuyla ilgileniyor.

Gözlükler ve şapkalar Yağmur’un vazgeçilmezleri arasında. Yumurtaya alerjisi var, asla yemiyor. Balık burcu. Ruh haline ve yerine göre giyinmeyi tercih ediyor. Moda ve alışveriş bağımlısı. Dergi karıştırmak araştırmak ve bulmak tam ona göre. Yakın arkadaşlarının vazgeçilmezi.

Arkadaş ortamında oldukça popüler olan esmer güzelin yarışmada başarılı olacağına inaniyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
yağmur taktaş vikipedi, yağmur taktaş boyu, işte benim stilim yağmur, işte benim stilim yağmur taktaş, benim sitilim yagmur kim, okuma taktas, kocayı kıskandırmanın yolları erkek en cok nasıl kıskanır, iste benim stilim yagmur taktas kim?, işte benim sitilimde yağmurun giydiği botlar, işte benim sitilim yağmur

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.