Güncel haberler
Ana Sayfa / İslam / Karı Koca Arasını Düzeltmek için Okunacak Dualar

Karı Koca Arasını Düzeltmek için Okunacak Dualar

Sponsorlu Bağlantı

Karı koca arasını düzeltmek için birtakım dualar vardır. İşte bu dualardan bazıları şunlardır.

1.DUA
Bu dua herhangi bir gün akşam ezanı sonrası akşam namazı kılınır, ardından altmış üç defa şu ayet okunur.
Ve ellefe beyne kulûbihim, lev enfakte mâ fîl ardı cemîan mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallâhe ellefe beynehum, innehu azîzun hakîm.

2.DUA
Bu duayı okumaya başlamadan evvel niyetinizi yapın mümkünse abdestli olun, cuma günleri sala ile ezan arası okunmalı, üç cuma tekrarı yapılmalıdır.
Ya iddeti inde şiddeti, ya recai inde musibeti, ya munisi inde vahşeti, ya sahibi inde gurbeti, ya veliyyi inde nimeti, ya kaşifi inde kurbeti, ya ğıyasi inde tigari, ya melcei inde fezeı, ya melcei inde ıztırarı, ya delili inde hayreti, sübhaneke ya la ilahe illa ente el eman el eman hallisni minel infiradi ev minel azebi.

Sponsorlu Bağlantılar

3. DUA
Her gün 232 kere “Yâ Kebir celle celâlühû” zikrine devam eden esler arasında sevgi bağlari kuvvetlenir.

karı koca dua

4. DUA
Üç gün sabah namazından sonra kimseye söylemeden 101 kere aşağıdaki duayı okuyun. Ara vermeden okunmalıdır.
Bismilllahirrahmanirrahim. Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim. Ya kadim ya daim ya ya vitr ya ehad ya samed ya men lem yelid ve lem yuled ve lem yekül lehü küfüven ehad. Sallallahü teala aleyhi ecmain.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
karı koca arasını düzeltmek için dua, ya iddeti inde şiddeti ya recai inde musibeti, karısını döven koca için dua, eşler arasını düzeltmek için dua, eşler için dua, Karı Koca dualar, vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim ya kadim ya daim, Kocanın karısını ara ması için dua, karısını döven kocaya okunacak dualar, la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim

Bu habere de bakabilirisiniz

güzel ahlak

Hz. Muhammet’in Güzel Ahlakı Kısaca

Sponsorlu Bağlantı İslam dinini öğretmek ve yaymak için Allah tarafından peygamberlik verilen Hz. Muhammed(s.a.v), güzel …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.