Güncel haberler
Ana Sayfa / Bilinmesi Gerekenler / Kudret Narı Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar

Kudret Narı Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar

Sponsorlu Bağlantı

Anavatanın Hindistan olarak bilinen Kudret Narı, Akdeniz ülkelerinde de yetiştirilen değerli bir ilaç sanayii bitkisidir. Türkiye’nin Yalova ve Bursa civarında yetiştirilmektedir. Bu yazıda, son zamanlarda ismini çok sık duyduğumuz kudret narı nasıl yapılır, ne işe yarar sorularınızın yanıtlarını bulacaksınız.

Mide yaralarından hemoroide, cilt yaraları ve yanıklardan tüm iltihaplara karşı mucizevi etki gösterir. Yüksek oranda E vitamini ve kaliteli protein içerdiğinden bağışıklık sistemini güçlendirir. Mide ve karaciğeri destekler. Kan şekerini kontrol altına alır. Haricen uygulandığında  egzama, sedef ve yanıklar üzerinde olumlu etki gösterir. İsmiyle müsemma bir bitki olan kudret narı nasıl yapılır, ne işe yarar diyenler için oldukça basit kürler:

Kudret Narı Nasıl Yapılır ve Ne İşe Yarar

Sponsorlu Bağlantılar

1. Saf zeytinyağı içinde 6 ay beklettiğiniz kudret narından 1 tatlı kaşığı ile alıp 1 çorba kaşığı süzme balla karıştırın ve aç karna tüketin.

2. Kudret narının çekirdeklerini temizleyin. Küçük küçük doğrandıktan sonra bir kilo süzme bal ile karıştırın. Hava almayacak şekilde bir ay bekletin Şeker hastaları için bu kür sakıncalı olabilir, kullanmadan önce hekiminize danışmanız tavsiye edilir.

Türlü türlü faydaları saymakla bitmeyen kudret narı nasıl yapılır, ne işe yarar başka derseniz New York Üniversitesinde yapılan bir araştırmaya göz atmanızı tavsiye ederiz: Kudret narında HIV virüsünün çoğalmasını engelleyen bir protein keşfedildiği bildirilmektedir. Aynı zamanda kudret narının, antibiyotik ve tümör büyümesini engelleyici etkilerinin olduğu da bildirilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
emine çelik kimdir, KUDRET NARI NE İŞE YARAR, süt param ciktimi, Yeni dónem maras milletvekilleri cep telefonlari, sapın insan vücudundaki etkisi nedir, sevmeyen erkek evlenirmı, Teknolojinin yararı ve zararı nedir örneklerle açıklayınız, rafadan kahramanlarının özellikleri, oynanabilen oyunlar, uyku dua si

Bu habere de bakabilirisiniz

Basit Karışım ve Ayırma Yöntemleri

Basit Karışım ve Ayırma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantı Karışım: İki ya da daha fazla maddenin kimyasal özellklerini kaybetmeden biraya gelmesiyle oluşur. Karışımı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.