Güncel haberler
Ana Sayfa / Teknoloji / Bilgisayar / Meb Tabletlerin Şifresini Kırma

Meb Tabletlerin Şifresini Kırma

Sponsorlu Bağlantı

Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilerin daha verimli bir ders hayatı geçirmeleri için okullara tablet bilgisayar dağıtmıştı. Ancak görüyoruz ki öğrencilerimiz bu tabletlerin şifrelerini kırma uğraşı içerisine girmişler. Ufak tefek birkaç bilgi vereceğiz ancak hakkindaoku.com ailesi olarak sorumluluk kabul etmediğimizi belirtmek isteriz. Meb tarafından dağıtılan general mobile ve diğer marka tablet şifre kırma işlemini aşağıda belirttik. Mebin dağıttığı tabletin şifresi nasıl kırılır ve benzeri sorularınızı aşağıda ki mesaj kutusundan sorabilirsiniz.

Öncelikle bu neden kaynaklanıyor onu anlatmak isterim. MEB bu bilgisayarları üretici şirketten alırken belli başlı özellikler ve kısıtlamalar belirtmekte. Üreticide bu tabletlerin içine yüklediği Androidlerde bir takım düzenlemeler yapmaktadır. Aslında Android işletim sistemi Google tarafından açık kaynak kodlu ve ücretsiz olarak kısıtlamasız dağıtılmaktadır. Size birazdan anlatacağım yöntemle Milli Eğitim Bakanlığının dağıttığı tabletleri ilk günkü orjinal android haline getireceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

BİLGİ AMAÇLI VERDİĞİMİZ BU BİLGİLER SONRASINDA ROOT EDİLEN MEB TABLETLERİ GARANTİ KAPSAMINDAN ÇIKMAKTADIR.

İlk olarak Bu linkteki programı indirip bilgisayarınıza Tabletiniz USB de takılıyken kurunuz.

Kurduktan sonra bilgisayarla tableti birbirine bağlayın
Sonra bu programı yükleyip ROOT tuşuna basınız

Yapılması gerekenler bundan ibarettir. Meb tablet kırma sonrasında karşılaşabileceğiniz sorunlar karşısında sorumluluk kabul etmediğimiz tekrar belirtmek isteriz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
okul tableti şifre kırma, meb tablet kırma, meb tablet şifre kırma, general mobile okul tableti şifre kırma, okul tabletlerinin şifresi nasıl kırılır, okul tableti nasıl kırılır, devletin verdiği tabletleri kırma general mobile, meb tablet, general mobile tablet şifre kırma, okul tableti kırma

Bu habere de bakabilirisiniz

whatsapp-sesli-arama

WhatsApp Sesli Arama

Sponsorlu Bağlantı Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp , çıkardığı web sürümünden sonra nihayet …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

13 Yorumlar

  1. biktik herseyi kisitlamislar

  2. Bu sifre kırma mebin sifresi icin mi yoksa ana ekran sifresi icin mi

  3. Tablete oyun facebook hicbisey indiremiyorum yardımcı olurmusunuz

    • Ordan ayarlara gir fabrika ayarları çıkacak sıfırlaya bas ama resimlerin müziklerin silinir bide tehlikeli kızarlarmı bilmiyorum

  4. Şifreyi nasıl kırabilirim

  5. ben şifre dedim bunlar bana ne gösteriyorlar yaaaa hayret birşey