Güncel haberler
Ana Sayfa / Magazin / Muzaffer Yıldırım Kimdir? Serenay Sarıkaya’nın Yeni Sevgilisi

Muzaffer Yıldırım Kimdir? Serenay Sarıkaya’nın Yeni Sevgilisi

Sponsorlu Bağlantı

Medcezir dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya’nın sevgilisi olduğu iddia edilen Muzaffer Yıldırım kimdir magazin haberlerinde ilk sırada yer alıyor. Güzel oyuncunun Muzaffer Yıldırım’la birlikte mi değil mi merak konusu. Ayrıca Muzaffer Yıldırım’ın kaç yaşında olduğu ve mesleği dikkat çeken diğer konulardan biri.

Çağatay Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra, Mars Sinemaları’nın sahibi Muzaffer Yıldırım’la adı aşk dedikodularına karışan Sarıkaya 30 yaş büyük sevgilisiyle ilk kez görüntülendi.

Medcezir’in Mira’sı ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra adının aşk dedikodularına karıştığı Mars Sinemaları’nın sahibi Muzaffer Yıldırım’la önceki gece Nişantaşı’nda bir araya geldi.

Sponsorlu Bağlantılar

muzaffer-yildirim-kimdir-serenay-sarikayanin-yeni-sevgilisi

İÇERİDEN AYRI AYRI ÇIKTILAR

İkiliye Sarıkaya’nın annesi de eşlik etti. Geceyi erken noktalayan annesi, Sarıkaya’nın aracını alarak evine döndü. Genç oyuncu ile Yıldırım ise bir süre sonra mekândan ayrıldı. İkili, birlikte görüntülenmemek için içeriden ayrı ayrı çıkmayı tercih etti.

DAHA ÖNCE AŞK YAŞADILAR İDDİASI

Serenay Sarıkaya’nın Muzaffer Yıldırım’la uzun süre önce aşk yaşadığı, Çağatay Ulusoy’la ilişkisi bittikten sonra da işadamına geri döndüğü öne sürülmüştü. Sarıkaya, çıkışta Muzaffer Yıldırım’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Serenay Sarıkaya Muzaffer Yıldırım aşkı hakkında mesajlarınızı bekliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
muzaffer yıldırım vikipedi, muzaffer yıldırım kimdir, muzaffer yıldırım kaç yaşında, muzaffer yıldırım serenay sarıkaya, muzaffer yi, serenay sarıkaya 2015 yeni sevgili kim, muzaffer yıldırımla olan ünlüler, serenay sarıkaya sevgilisi kim, serenay sarıkayanin sevgilisi, muzaffer yildirim wikipedia

Bu habere de bakabilirisiniz

İşte Benim Stilim Dicle Turgal Kaç Yaşında ve Kimdir Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı İşte Benim Stilim’in 6. sezon yarışmacılarının bir diğeride Dicle Turgal’dır. Dicle Turgal 1 …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 Yorumlar

  1. yaşlı amcalarla çıkıp duruyor

  2. Serenay sarikaya seni çok çok çok beğeniyorum sevgilerle Maral.Turkmenistan

  3. serenay çağtayla çık 30 büyük adamlamı evleneceksin

  4. serenay çağtayla çık 30 büyük adamlamı evleneceksin

  5. Mehraba serenay sarikaya seninle bulusmamiz lazim avilll sevgilerle serenay aktas

  6. Serenay saikaya ben senin cokk ama seviyorum yani en cok fenlerden seni cok guzl buluyorum seni gelcekten gormek istiyorum sevgilerle ben bir kizim ve senin cok seven bir fenin