Güncel haberler
Ana Sayfa / Televizyon / Ne Giysem Yakışır Başvuru

Ne Giysem Yakışır Başvuru

Sponsorlu Bağlantı

negiysemyakisir

Ne Giysem Yakışır Başvuru yapmak isteyen modayla yakından ilgilenen bayanlar , Tv8 ekranlarından yayınlanacak olan bu yarışma tam sizler için. Sunuculuğunu ünlü modacı Cengiz Abazoğlu’nun yaptığı Ne Giysem Yakışır ‘ da moda iconu benim diyen herkes başvurabilir.

Ne Giysem Yakışır programı Eylül ayında başlayacak ve gündüz kuşağında yayınlanacak. Yarışmaya başvurunuzu form doldurup veya video ile başvurabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta video ile yapılan başvurular her zaman 1 adım önde olacaktır. Fotoğraf veya yazı ile yapılan başvurular yerine enerjinizi yüksek tuttuğunuz bir video size Ne Giysem Yakışır programının kapılarılarını açabilir.

Ne Giysem Yakışır Video Başvuru Yapmak İsteyenler http://www.tv8basvuru.com/video-basvuru/bana-ne-giysem-yakisir/1 bu linkten başvuru yapabilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ne Giysem Yakışır Form Başvuru Yapmak İsteyenler http://www.tv8basvuru.com/basvuru/bana-ne-giysem-yakisir/1 buradan başvuru yapabilir. Form üstünde sorulan sorulardan bazılarını biz kritik bulduk sizlere daha iyi yardımcı olmak adına bu soruları dikkate almanız için yazıyoruz.

Bu bir moda programı olduğu için izlenme oranı oldukça yüksek ve şık bayanlar tercih edilecektir.

Soru Ne tarz giyinmeyi seversiniz?

Giyinme tarzınız , stiliniz sizin ruhunuzu yansıtır önem taşıyan bu soruya düşünerek cevap vermelisiniz.

Asla ne giymem dersiniz?

Giymediğiniz , kıyafetler , elbiseler varsa bunu kesinlikle ama kesinlikle belirtmeniz gerekiyor. Ne Giysem Yakışır içinde bazı konseptler olabilir ve bu sizi sıkıntıya sokmaması adına dürüst olmalısınız.

Moda sizin için ne ifade ediyor?

Unutmayın programı usta modacı Cengiz Abazoğlu sunuyor. Moda’nın ne olduğunu kendisine anlatır gibi içten ve yaratıcı bir şekilde anlatmalısınız.

Yarışmaya katılmayı neden istiyorsunuz?

Belkide en önemli soru bu. Ne Giysem Yakışır programına neden katılmak istiyorsunuz ? Sizin için bunun önemi çok büyük olabilir , bunu hissetmelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
erkeklere ağır laflar, boy uzamasi icin egzersiz fotosu, bana ne giysem yakisir basvuru, erkeklere agır sozler, Andreypolyanın, Eski sevgiliye acı sözler, qebe kalamadjm adet oldum, ne giysem yakısır basvuru, merve akaydin korhan firat şefkat tepe, on sekiz mart inşaat müh

Bu habere de bakabilirisiniz

aylin-encok-vikipedi

Aylin Ençok Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı Sponsorlu Bağlantılar Aylin Ençok , Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmacılarından kardeşi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

yorumlayın