Güncel haberler
Ana Sayfa / Gündem / Pişir Yedir Kazan Başvuru Formu

Pişir Yedir Kazan Başvuru Formu

Sponsorlu Bağlantı

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün saat 13:00’da yayınlanan , yeni yemek yarışma programı Pişir Yedir Kazan Başvurmak artık çok kolay , juri koltuğunda ünlü şef Rafet İnce , yemek yazarı Nastassia Coşkunseven ve eğlenceli kişilik ve damak tadını bilen Safiye Soyman bulunuyor.

pişir yedir kazan resimleri

Yarışmacılara zorlu deneyimler yaşatacak yarışmada her cuma günü yarışanlar arasından 1. seçilen isime 10.000 Türk Lirası ödül veriliyor. Yarışma biraz Tv8 ekranlarında uzun zamandır yayınlanan Emel Başdoğanın sunduğu Ver Fırına konseptine benziyor.

Pişir Yedin Kazan Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/pisiryedirkazan.kanald

Pişir Yedir Kazan Başvuru Formuna  Buradan Ulaşabilirsiniz.

https://www.kanald.com.tr/pisir-yedir-kazan-basvuru-formu

Sponsorlu Bağlantılar

Başvuru yaparken tüm bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız sizin açınızdan faydalı olacaktır. Yeni bir program olduğu için katılma şansınız oldukça yüksek ve sizde juriyi harika yemekler yaprak etkileyebilirsiniz.

pişir yedir kazan pişir yedir kazan püf noktası pişir yedir kazan programı pişir yedir kazan yarışması pişir yedir kazan bölümleri pişir yedir kazan fragmanları pişir yedir kazan resimleri pişir yedir kazan haberleri pişir yedir kazan jürisi yemek yarışma pişir yedir kazan kanald Şef Rafet İnce Nastassia Coşkunseven Safiye Soyman Pişir Yedir Kazan özetleri Pişir Yedir Kazan foto galeri

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
pisir yedir kazan 12 haziran sonucu, programlari Yemek yarismalari 2015

Bu habere de bakabilirisiniz

aylin-encok-vikipedi

Aylin Ençok Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı Sponsorlu Bağlantılar Aylin Ençok , Tv8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmacılarından kardeşi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.