Güncel haberler
Ana Sayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eski Eşi Görmek

Rüyada Eski Eşi Görmek

Sponsorlu Bağlantı

Blogumuzda zaman zaman rüya tabirleri konusunda da değineceğiz. Özellikle bayan kullanıcıların rüyaların yorumları hakkında merak ettikleri soruların cevaplarını arıyorlar. İlk olarak rüyamda eski eşimi gördüm, anlamı nedir bilgilendirmeye çalışacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Rüyanızda eski karınızı, yada kocanızı görebilirsiniz. Bunun anlamı aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin olduğudur. Kısa süre içerisinde sizi sevindirecek birtakım haberler alabilirsiniz. Ayrıca kurduğunuz hayallerin gelişmesi, sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu zamanlar geçirmek, ekonomik yönden rahata ereceğiniz anlamına gelecektir.

Fakat birtakım kaynaklar ve bilginler ise tezat yönde görüş bildirmektedir. Hayatınızda yolunda giden işlerin sekteye uğrayacağı, sıkıntılı günlerin sizleri bekleyeceği yönünde açıklamalar yapılmıştır.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
sohbet nedir kısaca özeti, beyin cerrahisi hangi hastalıga bakıyo, eski eşi ve yeni sevliyi rüyada görme, ruyada eşini gormek, rüyada eski es ile yeni eşi görmek, rüyada eski eşi görmek, ruyada eski eşim ve cocuklarımı gormek, ruyada eski patronun esi ve cocuklarini gormek, ruyasinda eski esiyle zaman gecirmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.