Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / Safiye Sultan Vikipedi Muhteşem Yüzyıl

Safiye Sultan Vikipedi Muhteşem Yüzyıl

Sponsorlu Bağlantı

MUHTEŞEM YÜZYILDA HÜLYA AVŞAR 

Kıvrak zekâsı ve güzelliği ile ülkemiz insanın hafızasında yer eden Hülya Avşar Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yeniden izleyici ile buluşuyor.

Muhteşem Yüzyıl’da Hülya Avşar kim oldu hangi role büründü yakından bakalım. Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni sezona hazırlanırken set kurma çalışmalarının yanında kadro çalışmaları da hızla sürüyor.

Dizi kadro çalışmalarında Hülya Avşar ismi izleyici için sürpriz oldu. Yıllardır güzelliği ve zekâsı ile izleyici kendisine bağlayan Hülya Avşar bu yapım ile başarılı olduğu diğer bir özelliği olan oyunculuğu ile izleyici karşısına çıkıyor.

Tarih sayfalarında kendisi gibi güçlü bir profil çizen Safiye Sultan’ı canlandıracak olan güzel oyuncunun dizi platosunda gerçekleşen fotoğraf çekimleri tamamlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Canlandıracağı rol hakkında biraz bilgi paylaşacak olursak köle pazarından devletin zirvesine giden yolcuğun hayat bulduğu karakter olan Safiye Sultan’ı yakından tanımalıyız. Sofia Belluci 1500 lü yıllarda Venedik’te dünyaya geldi ve henüz 17 yaşındayken İstanbul Pera köle pazarında kendi buldu.

Güzelliği III. Murad’ın annesi Nurbanu Sultan’ın kulağına kadar geldi. Nurbanu Sultan Sofia’yı görür görmez servet dökerek kızı satın aldı.

Sarayda eğitilen ve Osmanlı’ya yakışır bir hanım haline gelen Sofia, III. Murad’ı kedisine âşık ederek Safiye Sulta oldu ve devletin zirvesine geldi.

Hülya Avşar’ın hayatı ve üstlendiği karakterin hayatının çizgisinin benzer olması Avşar’ın güzelliği ve oyunculuğu ile birleşince yeni dönemde izleyici için keyifli bir dizi olacağının sinyallerini veriyor.Safiye Sultan Vikipedi Muhteşem Yüzyıl

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
safiye sultan vikipedi, muhteşem yüzyıl nurbanu sultan ve safiye sultan, nurbanu sultan vikipedi

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.