Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / Şahin Giray Han Kimdir (erkan kolçak) vikipedi

Şahin Giray Han Kimdir (erkan kolçak) vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Şahin Giray Han  Kimdir Vikipedi , Köstendil İnstagram Adresi 

Erkan Kolçak Köstendil, hem oyuncu hem şarkıcılık yapmaktadır.106 Ocak 1983 yılında ülkemizin Bursa ilinde doğmuştur.

2008 yılından beri ekranlarda olan Köstendil, tiyatro, fil ve dizi oyunculuğu yapmıştır. Birçok karakter ile karşımıza çıkan bu oyuncumuz, şimdilerde ise Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli yeni dizide ekranları doldurmaya hazırlanmaktadır.

Yeni gösterime girecek olan ve şimdiden büyük ses getirmekte olan Muhteşem Yüzyıl Kösem isimli dizide, Şahin Giray Han karakteri ile karşımıza çıkacaktır.

Şimdiye kadar rol almış olduğu film ve dizilere; Kurtlar Vadisi, Güz Sancısı, Kara Bela, Yok Artık, Yağmur: Kıyamet Çiçeği, Sakarya Fırat, İtirazım Var, Merhamet, Ulan İstanbul örnek olarak verilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Kalp Düğümü, Karşı Cinsle Tanışma Sanatı ise oynamış olduğu tiyatrolara örnek olarak verilebilir. Kendisi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü okumuştur. Sadece film ve dizilerde rol almak ile yetinmemiş, yönetmenlik de yapmıştır.

Kendi yazıp yönetmiş olduğu diziler de bulunmaktadır. Başarıları zaman zaman ödüller ile taçlandırılmıştır. Örneğin; Vakit isimli kısa filmi, “En iyi senaryo – en iyi görüntü” ödülü almaya layık görülmüştür.

Öyle ki Altın Portakal Film Festivali’nin 47.sinde özel gösterim iyi senaryo – en iyi görüntü – en iyi yönetmen – en iyi fil ödülleri alarak başarısını göstermiştir. Oyuncu önemli çıkışını ise Ulan İstanbul dizindeki Karlos karakteri ile yakalamıştır.

Erkan Kolçak - şahin Giray Han

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
sahin giray vikipedi, erkan firat, GİRAY HAN kimdir vikipedi, instagram girayhan ocak, şahin giray edebi kişiliği, şahin giray han kimdir, şahin giray han vikipedi

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.