Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Semih Öztürk Vikipedi

Semih Öztürk Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Semih Öztürk Ütopya ve Survivor Yarışmacısı 

Semih Öztürk’ün yıldızı ütopya yarışmasında hatırladığınız gibi parladı , sonrasında aynı yarışmadan tanıştığı Kurretülayn ile büyük bir aşka adım attı. Acun Ilıcalı’nın yapımını ve sunuculuğunu üstlendiği survivor gönüllüler programına katılan Semih Öztürk , yarışmadan finale adını yazdıramadan elendi. İyi bir mücadele gösteren Semih Öztürk ekranlarda uzun süre olacağa benziyor.

Semih Öztürk Hakkında artık bilinmeyen bir şey kalmadı diyebiliriz. 1991 yılında Bursa’da doğan Semih Öztürk , koç burcu ve asi bir yapısı bulunuyor. Sözlerini yarışmada görüldüğü gibi kimseden sakınmayan bir tip. Semih Öztürk Hakkında detaylı bilgileri sizler için derledik.

Semih Öztürk Vikipedi

7 Şubat 2016 Pazar günü başlayacak olan  Survivor 2016 Gönüllüler takımında daha önceden Tv8’de Ütopya yarışmasında yer alan Semih Öztürk de mücadele edecek.Ütopya’da ikinci olan Semih Öztürk kimdir?, Semih Öztürk kaç yaşındadır?, Semih Öztürk nerelidir? İşte Semih Öztürk hakkında merak edilenler…

Sponsorlu Bağlantılar

1991 yılında Bursa’da dünyaya gelen Semih Öztürk, daha önce yayınlanan Ütopya yarışmasındaki iddialı isimlerden birisidir. Ütopya’da ikinci olan ve sosyal medyada binlerce hayranı bulunan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Gitar çalabilen Semih Öztürk aynı zamanda şiir okumakta ve şiir okumayı çok sevdiğini söylemektedir. Ütopya yarışmasında tanıştığı Kurretülayn Matur ile aşk yaşayan Semih Öztürk, Survivor 2016 tanıtımında ‘’Bu sene Survivor’da çokça beyin ameliyatı yapacağım galiba’’ sözleriyle dikkat çekiyor.

24 yaşında olan Semih Öztürk 1.80 boyunda 80 kilodadır ve kahverengi gözlere sahiptir.

Semih Öztürk Yaşı : 24

Semih Öztürk Boyu : 1.80

Semih Öztürk Kilosu: 80

Semih Öztürk Göz Rengi : Kahverengi

Semih Öztürk Doğum Yeri :  Bursa

Semih Öztürk Burcu : Koç

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve İbrahim Giydirir yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
2015 survıvor oyuncuları, semih ozturk wiki, semih vikipedi, Semih ozturk viki, semih terzi vikipedi, semih öztürk mesleği vikipedi, survivor semih vikipedi, survivor oyuncusu semih öztürk kimdir, ütopya semih nereli vikipedi, semih öztürk wikpedi

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.