Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Serkay Tütüncü Vikipedi

Serkay Tütüncü Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Tv8 ekranlarında başlayacak olan efsane program survivor gönüllüler yarışmacılarından Serkay Tütüncü Vikipedi merak edilenler burada.

Serkay Tütüncü Kimdir

7 Şubat 1991 tarihinde İzmir’in Tire ilçesi’nde dünyaya gelen Serkay Tütüncü, amatör bir futbolcudur. Hakkında çok fazla bilgi bulamadığımız Serkay Tütüncü ile ilgili detayları önümüzdeki günlerde sizlere aktaracağız.

Sponsorlu Bağlantılar

Survivor 2016 Gönüllüler takımının iddialı isimleri arasında yer alan Serkay Tütüncü yakışıklılığı, fiziği ve heyecanlı görüntüsü ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Serkay Tütüncü Boyu : –

Serkay Tütüncü Kilosu : –

Serkay Tütüncü Yaşı : 7 Şubat 1991

Serkay Tütüncü Göz Rengi : Siyah

Serkay Tütüncü Nereli : İzmir

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Zafer Mete, Damla Can, Aylin Şallı ve Semih Öztürk yer alıyor.

 

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
serkay tutuncu vikipedi, Serkay Tütüncü kimdir, serkay vikipedi, serkay tutuncu wikipedia, survivor serkay vikipedi, serkay tütüncü wiki, serkay tütüncü viki, serkay tütüncü, serkan tütüncü kimdir, serkay tutuncu vikipedia

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 Yorumlar

  1. içerik biraz daha genişletilebilir.

  2. Serkay Tutuncu FC

    Sonuna KAdar Serkay Tutuncu ♥

  3. Olumune seni tutuyorum senden baska tutulacak kimse yok zaten

  4. Olumune seni tutuyorum serkay