Güncel haberler
Ana Sayfa / Kadınca / Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır (organik)

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır (organik)

Sponsorlu Bağlantı

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır konusunda sizlerle araştırma bilgilerimi paylaşmak istiyorum. İstenmeyen tüyler tıraşlama, epilasyon cihazları ile tüylerden kurtulma, ağda yapma, tüyleri yakma vb. tüy almak için kullanılan yöntemler geçici yöntemler olduğu için sürekli bir çözüm olarak bitkisel kür uygulaması yapılmalıdır.

1. Soğan ve Sarımsak Kürü
1 adet soğan, 1 diş sarımsak ve siyah merhem.
Hazırlanışı: 1 adet soğanı ateşte iyi ısıtıp köz haline getirdikten sonra sarımsağı rendelenip siyah merhem ve rendelediğimiz sarımsağı karıştırın. İstemediğimiz bölgelerde bulunan tüylere sarımsak ve siyah merhemden oluşan karışımı ince tabaka halinde uygulayıp, ince tabakanın üstüne önceden ısıtıp köz haline getirdiğimiz soğanı koyun. Bir hafta boyunca her gün tekrarlayın.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır (organik)

Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır konusunda bir diğer tarif;

2. Yumurta Akı Kürü
Yumurta akını, akışkanlığı azalacak şekilde mısır unu ve toz şeker ile birlikte karıştırıp bir maske şeklinde tüylü bölgeye uygulayıp, kuruyana kadar bekleyin ve cildinizi tahriş etmeden yavaşça çıkartın. Haftada 4 kez uygulayabilirsiniz.

Son olarak Tüy Dökücü Kür Nasıl Hazırlanır konusunda vereceğim tarif şu şekilde;

3. Limon ve Tuz Kürü
Limon suyu ile tuz karışımını ağdadan, epilasyondan sonra tüy köklerine uygulamalıdır. Bu karışımın ağda sonrası hemen uygulandığında tüy köklerini yaktığı için daha sonra tüylenmeyi zamanla azalttığı ve yeniden çıkma olasılığını düşürmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
roma sayilari yazilisi, organik tüy dökücü, tüy dökücü hazırlama, sohan sarımsak tuz kuru nasıl yapılır, siyah sarımsak, Devlet hastanesinde muayene parasi nasil odenir, organik tüy dökücüler, organik tüy dökücü kür, kuran yakanın basına gelenler, tüy dökücü kürler

Bu habere de bakabilirisiniz

tüy azaltma

Tüy Azaltma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantı Tüy Azaltma Yöntemleri konusunda sizlerle araştırma bilgilerimi paylaşmak istiyorum. İstenmeyen tüyler tıraşlama, epilasyon …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.