Güncel haberler
Ana Sayfa / Teknoloji / Twitter Kaydol Hesap Açma 2015

Twitter Kaydol Hesap Açma 2015

Sponsorlu Bağlantı

Twitter Nasıl Kayıt Olunur, Twitter Hesap Açma Anlatımı

Sosyal medyanın en popüler ağlarından biri olan Twitter hesabı nasıl açılıyor bilmiyorsanız paylaştığımız bilgileri dikkatlice uygulayın. Twitter Hesap açma çok basit..

Twitter hesabı açmak istiyorsanız öncelikle Twitter .com sitesine girin. Daha sonra Twitter’ de yeni misin isim ve başlığı altında yer alan formu eksiksiz doldurun. Kullanıcı adına istediğiniz bir isim girin, twitter adresinizin bağlı olmasını istediğiniz bir e-posta adresi girin. Bir şifre oluşturun ve kaydol seçeneğine tıklayın. Adresininiz ilk ayağı tamamlandı.

Twitter hesabınızın onaylanması için Mail adresine gereksinimiz var. Bu kısımın ardından Twitter’a bugün katıl başlığı adı altında bilgilerinizi eksiksiz doldurun ve Hesabımı oluştur’a tıklamanız yeterlidir.

Artık sizinde bir Twitter hesabınız var. Twitter hesabınızı ilk oluşturduğunuz sırada e-posta adresinize bir doğrulama kodu gönderilmiştir. Mail kutunuzu kontrol edin ve bu kodu bulun ona tıklayın böylece Twitter hesabızı artık kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Kaydolmak İçin Tıklayınız

twitter-kaydol-hesap-acma-2015
Twitter Kaydol – Videolu Anlatım

Twitter Kaydolma ve Hesap Açma işlemleri ile ilgili sormak istediklerinizi alttaki yorum bölümünden yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
twitter kaydol, twitter hesap acma, tiwitır kaydol, en popüler twitter hesapları şifre 2015, twitter kaydol doğrulama kodu, twitter com koyol hız indir, twitter com kaydol, twitter açmadaki kod ne işe yarıyor, twitır kaydol, facebook ile twitter kaydol

Bu habere de bakabilirisiniz

instagram ile para kazanma

İnstagram ile Para Kazanma Yöntemleri

Sponsorlu Bağlantı Instagram, her geçen gün daha fazla kullanıcıyı bünyesine katmayı başaran önemli bir fotoğraf, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.