Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / Ver Fırına Arda Türkmen Kimdir Vikipedi

Ver Fırına Arda Türkmen Kimdir Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Tv8’de yayınlanan ver fırına adlı yemek programının şefi olan Arda Türkmen 1975 yılında doğmuştur(Arda Türkmen 40 yaşındadır). Liseyi İstanbulda Saint Benoit Fransız Lisesinde okuyan Arda Türkmeni daha sonra üniversiteyi yine İstanbul’da Bilgi Üniversitesinde tamamlamıştır. Bilgi Üniversitesinde çift dal eğitim alarak hem İşletme hem de Sahne Gösteri Sanatları bölümlerinde lisans eğitimi almıştır.

Üniversite eğitimiyle beraber iş hayatına erken yaşta atılmıştır. O yıllarda Bilgi Üniversitesinde öğrencilere  turlar düzenleyen Arda Türkmen böylece ilk işletmecilik deneyiminide gerçekleşmiştir.

Daha sonra ise Arda Türkmen yiyecek ve içecek sektörüne geçiş yaparak hepimizin tanıtığı bir yüz olmuştur.

Sponsorlu Bağlantılar

2004 yılında Bilgi Üniversitesinden mezun olduktan sonra Roka Davet isimli bir catering firması kurarak kendini kanıtlamıştır. Bu işletmede ülkemize gelen bir çok yabancı yıldızın özel yemekleri için tercih edilen bir isim haline gelmişyir. Bu ünlü isimlerden bazıları ise söyledir; Metallica ve Depeche Mode grubu üyeleri…

Arda Türkmen daha sonra Nisan 2008 yılında Asmalı Mescitte Leblon 11 isimli bir restarant açmıştır. Açıldığı günden beri bir çok ödül alan Arda Türkmenin bu işletmesini sinema severler Issız Adam filmindeki Alper karakterinin işlettiği restaurant olarakta hatırlayacaktır.

Son yıllarda ise Arda Türkmeni bir çok tv kanalında yemek programı sunucusu olarak bilmekteyiz. İşinde oldukça başarılı olan Arda Türkmeni şuan’da Tv8de yayın hayatına devam eden Ver Fırına adlı tv programında görmekteyiz.

Arda Türkmen Fotoğraf Galerisi;

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
arda turkmen wiki, arda turkmen evlendi, arda türkmen evlimi, arda türkmen wikipedia, arda türkmen biyografi vikipedi, arda türkmen boyu, arda türkmen kimdir vikipedi, arda türkmen sevgilisi, arda türkmen eşi, arda turkmen kim

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.