Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Yağmur Özdemir Kimdir

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı

Yağmur Özdemir kimdir

Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. Serkan’ın talihsiz sakatlığı doğrultusunda yeni bir yarışmacıya ihtiyaç duyan survivor ekibi Yağmur Özdemir ismini yarışmaya dahil etti.

Acun Ilıca’lının sunduğu programda Yağmur Özdemir kimdir merak ediyorsanız kısa bilgilerle sizlerle paylaşacağız.

Celal Bayar Üniversitesinde 2. sınıf öğrencisi olan Yağmur , gıda mühendisliği okuyor. 20 yaşında olan azimli ve güleryüzlü yarışmacı gönüllüler takımında yerini aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medya hesaplarına ulaşamadığınız Yağmur özdemir biyografisi hakkında şimdilik söyleyeceklerimiz bu kadar. Yağmur Özdemir boyu , yaşı , kilosu gibi bilgileri güncellendikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yağmur Özdemir Yaşı : 20

Yağmur Özdemir Nerede Okuyor : Celal Bayar Üniversitesi

Yağmur Özdemir Okuduğu Bölüm : Gıda Mühendisliği

Yağmur Özdemir Kilosu : Bilinmiyor

Yağmur Özdemir Nereli : Bilinmiyor

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
survıvor 2015 kısılerı, 2015 yılı survıvor oyuncuları ve görselleri, yağmur özdemir, survivor kişileri tanı seda, survivorda yarisanlarin hayatlari, kolum uyuşuyor hangi bölüme gitmeliyim, teknolojinin insan sağlığına zararları maddeler halinde, yağmur özdemir bodrum, yağmur özdemir görselleri, yağmur özdemir kimdir

Bu habere de bakabilirisiniz

Semih Öztürk Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı Semih Öztürk Ütopya ve Survivor Yarışmacısı  Semih Öztürk’ün yıldızı ütopya yarışmasında hatırladığınız gibi …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.