Güncel haberler
Ana Sayfa / Biyografiler / Yıldız Çağrı Atiksoy Vikipedi

Yıldız Çağrı Atiksoy Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

YILDIZ ÇARI ATİKSOY KİMDİR?

Yıldız Çağrı Atiksoy 18 Ekim 1986 tarihinde İzmir Karşıyaka da doğmuştur. Liseden mezun olduktan, iki sene İzmir Ege Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimi aldı.

Plato Film’de Sinema Teknik ve Oyunculuk Bölümü’nde okuyan genç oyuncu, 2001 yılında Hey Girl dergisinin yaptığı kapak, kızı yarışmasında yüz güzeli seçildi.

2004 yılından sonra Tarık Akan, Sibel Can, Ferdi Tayfur, Mustafa Üstündağ gibi birçok oyuncu ile birlikte rol almıştır. Kurtlar Vadisi Pusu’ da Alexandra’yı, Yedi Güzel Adam’da Zehra’yı, Görüş Günü Kadınları’ nida Gülay’ı, Ah İstanbul’da Ahu’yu onu kitlelere asıl tanıtan Öyle Bir Geçer Zaman ki ’de Berrin karakterini canlandırmış, dizi üç sezon boyunca yayınlanmış ve çok büyük ilgi görmüştür.

Sponsorlu Bağlantılar

Yine oynadığı filmlerden bahsedecek olursak;

2004 – Büyük buluşma, televizyon filmi

2005 – Aşk oyunu, televizyon filmi

2006 – Yağmurdan sonra, televizyon filmi

2006 – Ah İstanbul, televizyon filmi

2007 – Yersiz Yurtsuz, televizyon filmlerin de yer almıştır.

Yeni sezonun merakla beklenen dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin oyuncu kadrosuna dâhil olan Atik soy, yeni yayın döneminde de ekranlarda olacaktır.

Kasım ayı içerisinde yayına girmesi beklenen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin yayınlanmaya başlayan fragmanları ile adından söz ettirmeye başlamıştır.

Oyuncu kadrosunu titizlikle seçen yapımcılar, Yıldız Çağrı Atik soy ‘ un oynayacağı karakter ile ilgili henüz bilgi vermemiştir.

Oynadığı tüm rollerin altından hakkıyla kalkan Atik soy’ un Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de başarısından söz ettireceği gözüküyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
yıldız çağrı atiksoy vikipedi, özürlü ayligi, Recep Ivedik 4 Halil Ibo boyu kac, arşimetin hayatı ve buldugu formüller, beşiktaşlı ünlülerin listesi, jildiz čari atiksoy, kanda eos nedemek, veda hutbesı turkce megalı

Bu habere de bakabilirisiniz

banuparlak

Banu Parlak Vikipedi – Narin Yarim

Sponsorlu Bağlantı Banu Parlak Vikipedi , Banu Parlak Kimdir Narim Yarim şarkısıyla ilk single parçasını …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.