Güncel haberler
Ana Sayfa / 2016 Survivor / Zafer Mete Vikipedi

Zafer Mete Vikipedi

Sponsorlu Bağlantı

Survivor gönüllüler kadroundan Zafer Mete Vikipedi hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevapları burada bulabilirsiniz.

Zafer Mete Vikipedi

8 Ocak 1992 tarihinde dünyaya gelen Zafer Mete, İstanbul’da yaşamaktadır. Yeditepe Üniversitesi’nden mezun olan Mete’nin kendisinden sonra iki kız kardeşi daha vardır. Zafer Mete’nin kız kardeşlerinin isimleri ise Yonca ve Yeliz’dir.

Zafer Mete koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Mete, Erenköy World Gym (B) takımında kaleci olarak forma giymiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Zafer Mete, 7 Şubat Pazar günü başlayacak olan Survivor 2016 Gönüllüler takımına yer alacak. İzleyiciler şimdiden Mete’nin nasıl bir performans sergileyeceğini merak ediyorlar.

Zafer Mete Boyu : –

Zafer Mete Kilosu : –

Zafer Mete Yaşı : 8 ocak 1992

Zafer Mete Göz Rengi : Siyah

Survivor 2016 Gönüllüler takımındaki diğer isimler arasında; Gizem Memiç, Efecan Dianzenza, Gizem Kerimoğlu, Nihal Candan, Damla Can, Serkay Tütüncü, Aylin Şallı ve Semih Öztürk yer alıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Hakkında Oku Arananlar:
Zafer mete vikipedi, zafer mete kimdir, zafer mete blog, yeliz mete vikipedi, yeliz mete kimdir, zafer mete kimdir vikipedi, zafer mete wikipe, zafer mete vikipedia, zafer mete wikipedia, zafer mete wipikedi

Bu habere de bakabilirisiniz

Yağmur Özdemir Kimdir

Sponsorlu Bağlantı Yağmur Özdemir kimdir Survivor 2016 yeni yarışmacılarından Yağmur Özdemir gönüllüler takımına dahil oldu. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.