Ali Kundilli Filmi Fragmanı Konusu Ve Oyuncu Kadrosu

Son günlerde yeni bir film fragmanı sürekli dönüyor. Ali Kundilli filmi Recep İvedik filmine rakip olarak gösteriliyor. Peki Ali Kundilli kimdir, nedir?

Vine fenomenlerinden olan Cem Gelinoğlu, yapımcılığını Faruk Aksoy’un üstlendiği Ali Kundilli filmi ile beyaz perdeye taşınıyor. Ali Kundilli film fragmanı ve filmin konusu ve oyuncuları ile ilgili gelişmeler sitemizde:

Ali Kundilli Fragmanı yayınlandığı ilk günden itibaren büyük ilgi gördü. Filmin oyuncu kadrosu ve konusu ile ilgili görüşleriniz için yorum bölümünden fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

ali-kundilli

Vine’la başlayan yolculuğu Twitter, instagram ve Facebook’la devam eden Cem Gelinoğlu’nun hayali gerçek oluyor.
Aksoy Film, sosyal medyada hatırı sayılır hayran kitlesine sahip Cem Gelinoğlu’nu beyazperdeye taşıyor. Gelinoğlu, senaryosunu kendisinin yazdığı ‘Ali Kundilli’ ile çok daha geniş kitlelerle buluşmaya hazırlanıyor.

Sanal sözlüklerde yeteneği ve videolarıyla dikkat çeken Gelinoğlu, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı tarzda sinema perdesinde sergileyecek.

FARUK AKSOY DA ROL ALDI

Kendine has komedi tarzıyla dikkat çeken Gelinoğlu’nun kaleme aldığı ‘Ali Kundilli’yi beyazperdeye taşıyacak olan yapımcı ise ‘Recep İvedik’ ve ‘Fetih 1453′ gibi gişe rekortmeni filmlere imza atmış olan Faruk Aksoy.

Aksoy, filmin bir sahnesinde “Ali Kundilli”nin nikah şahitliğini yaparken kendisine has aksanla “21.Yüzyılın Türkiye’sinde kadınlarımıza hörmet hörmet” diye konuklara sesleniyor ve daha sonar Ali Kundilli ile karşılıklı göbek atıyor.

Rekortmen filmlerinin yapımcısı Faruk Aksoy’un yeni keşfi Cem Gelinoğlu’nun hayallerini gerçekleştirdiği filmi “Ali Kundilli” nin set fotoğrafları paylaşıldı.

Ali Kundilli Film Fragmanı Yayınlandı

Cem Gelinoğlu’nun kaleme aldığı, aynı mahallede yaşayan ve çocukluk arkadaşı olan iki gencin başına gelen olayları sosyal medyadaki videolarıyla aynı komiklikte sinema perdesine aktardığı filmi “ALİ KUNDİLLİ” nin set fotoğrafları filmi sabırsızlıkla bekleyen hayranları ile paylaşıldı.

“Haydi Türkiye, elele GÜLMEYE” sloganıyla lanse edilen ve Milletimizin moral değerlerine bağlı, dostluğun, mutluluğun, kederin paylaşıldığı, çok komik karakterlere ve çok sıcak bir hikayeye sahip “ALİ KUNDİLLİ” , 20 Şubat’ta beyaz perdede.

Kaynak: http://sozcu.com.tr/kultur-sanat/recep-ivedike-rakip-ali-kundilli.html

Fragmanını izlediğiniz Ali Kundilli filmi ne zaman vizyona girecek hakkında bilgiler aktardık. Film ile ilgili gelişmeleri bu sayfadan kullanıcılarımıza aktarmaya devam edeceğiz.

Ali Kundilli Filmi İle İlgili Görüşlerinizi Yorum Bölümünden Bekliyoruz.

2 yorum “Ali Kundilli Filmi Fragmanı Konusu Ve Oyuncu Kadrosu”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close