Amber Heard Kimdir? Johnny Depp Kiminle Evlendi?

Johnny Depp, Amber Heard ile evlendi mi? Johnny Depp kiminle birlikte, karısı kim?

Karayip Korsanları ile genç kızların sevgilisi Johnny Depp evlendi mi? Yakışıklı aktörün karısı Amber Heard kimdir? Çiftin gizlice nikah masasına oturup evlendikleri iddia ediliyor.

Yakışıklı aktör Johnny Depp ile sevgilisi Amber Heard’ın gizlice nikah masasına oturduğu iddia edildi.

Inquisitr magazin sitesinin haberine göre; çift Bahamalar’daki adada nikah masasına oturdu.

51 yaşındaki Depp ve 28 yaşındaki Heard, 2010 yılında The Rum Diary filminin çekimleri sırasında tanışmıştı.

O sıralar hala Vanessa Paradis’le beraber olan Depp ve Heard, çekimler sırasında yakınlaştıkları haberlerini yalanlamıştı. Ancak kısa süre sonra çiftin beraber oldukları ortaya çıkmıştı.

amber-heard-kimdir-johnny-depp-kiminle-evlendi

Amber Heard KİMDİR

Amber Laura Heard, ABD’li aktris ve manken. 22 Nisan 1986 yılında Austin, Texas’ta dünyaya gelmiştir. Amber küçük yaşlarda St. Michael Katolik Akademisinden Hollywood kariyeri için ayrılmıştır. Küçük yaşlardayken okulda drama vs. rollerde oynuyan Amber 16 yaşındayken en iyi arkadaşını trafik kazasında kaybediyor ve katolikliği kim takar benzeri bir sözüyle ateist olduğunu açıkladı. Onyedisinde okulu bırakıp kariyeri için New York’a gitti ve orda modelliğe başladı daha sonra Los Angeles de aktriskiğe 2004 yılında Never Back Down filminde başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında All the Boys Love Mandy Lane filminde Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yeralmıştır.Televizyondaki ilk rolü Hidden Palms adlı dizidir. 2008 de Pineapple Express filmlerinde rol almıştır. 2009 da Üveybaba da rol almıştı ve ayrıca Zombieland filmdinde de küçük bir rol almıştır. Daha sonda Amber The Joneses ve And Soon the Darkness (2010), John Carpenter’ın The Ward, yanı sıra Nicolas Cage ile Drive Angry, ve diğerbir yanda ise Johnny Depp ile The Rum Diary (Tutku Günlükleri) filmlerinde rol almıştır.2009 yılında Exterminator (İmha Takımı) adlı filmde Nicki rolünü üstlenmiştir. Ayrıca Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.

Lezbiyen değilim ama kız arkadaşım var diye açıklama yapan Amber Tasya van Ree ile bir ödül törenine katıldı. Amber etrafında silahlarla büyüdü ve şu an magnum 357 si var ve aynı zamanda antika arabalara merakı olan Amber 68 Model Ford Mustang, 67 Model Mercedes ve 62 model Checker Cab tarzı güçlü arabalara sahip. Ayrıca “Te amo como se aman ciertas cosa oscuras secret amante entre la sombra y el alma.” yazan bir dövmeye sahip, İspanyolca yazılan dövmenin Türkçesi: “Seni seviyorum, bazı karanlık şeyleri sevmek gibi,gizli,ruh ve gölge arasında.” yazarı Pablo Neruda olan sonnet 17’nin içinde geçiyor. 19/04/2012 tarihinde Amber biseksüel olduğunu açıkladı.

Johnny Depp’in karısı Johnny Depp kimdir, kaç yaşında, nereli, vikipedi bilgileri hakkında aşağıdaki mesaj bölümünden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close