BU HAFTA VİZYONA GİRECEK FİLMLER! 08 AĞUSTOS VİZYONA GİRECEK FİLMLER

BU HAFTA VİZYONA GİRECEK FİLMLER! 08 AĞUSTOS VİZYONA GİRECEK FİLMLER

Bu hafta birbirinden güzel filmler vizyona giriyor.İzleyecilerin birden çok seçeneğinin olacağı kesin…Aksiyon,Gerilim,Komedi,Aşk,Macera,Animasyon,Aile…Sinema severler dolu dolu bir haftasonu olacak gibi.

 

 

08 Ağustos 2014

2014 – ABD

Aksiyon ,  Komedi

77 Dak.

Chris Miller,  Phil Lord

Channing Tatum ,  Jonah Hill ,  Peter Stormare ,  Amber Stevens ,  Ice Cube

Michael Bacall

Channing Tatum ,  Jonah Hill

 

Film Özeti

 

Keyifle izlediğimiz polis memurları birkez daha iş başında.Ancak bu sefer lise yerine bir üniversitedeler.Lisede yürüttükleri başarılı operasyonun ardından bir kez daha bir araya gelen polis memurları Schmidt (Jonah Hill) ve Jenko’yu (Channing Tatum) büyük değişiklikler beklemektedir: İkili bu kez yerel bir üniversitede gizli görev üstlenirler. Ancak, Jenko okulun futbol takımında ruh eşini bulduğunda, Schmidt de bohem sanat bölümüne sızınca, ortaklıklarını sorgulamaya başlarlar. Artık sadece davayı çözmekle kalmayıp, olgun bir ilişki yürütüp yürütemeyeceklerine karar vermeleri de gerekmektedir. Bu iki aşırı büyümüş ergen, öğrencilikten gerçek erkekliğe geçebilirlerse, üniversite başlarına gelmiş en güzel şey olabilir.Eğlencenin ve aksiyonun bir arada olduğu başından sonuna kadar temponun hiç düşmediği bir film karşınızda.

 

 

 

08 Ağustos 2014

2014 – ABD ,  Fransa

Aksiyon ,  Gerilim

90 Dak.

Luc Besson

Morgan Freeman ,  Scarlett Johansson ,  Min-sik Choi , Analeigh Tipton ,  Mason Lee

Luc Besson

Luc Besson ,  Christopher Lambert

 

Film Özeti

Morgan Freeman ve Scarlett Johansson’ın başrollerini başladığı aksiyon ve gerilim dolu bir film.

Tayvan’ın başkenti Taipei’de yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret uyuşturucu ağıdır.Lucy (Scarlett Johansson) , bu tehlikeli uyuşturucu şebekesinde, belalı bir çete için kurye olarak çalışmak zorunda kalan bir kadındır. Bir gün teslimat hiç beklenmedik bir taşıma yöntemiyle yapılacaktır ve uyuşturucu Lucy’nin vücuduna enjekte edilir.Lucy’in damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır.Akıl okuma,acıyı hissetmeme ve telekinazi gibi güçlere sahip olan genç kadın acımasız bir savaşçı olacaktır.İzleyecileri her anı heyecan dolu bir film bekliyor.İyi seyirler…

 

 

08 Ağustos 2014

2014 – Türkiye

Komedi ,  Macera ,  Romantik ,  Erotik

90 Dak.

Burak Donay

Yılmaz Calayır ,  Sertaç Akkaya ,  Murat Yatman ,  Deniz Gönen Türkcan ,  Ebru Şancı

 –

Ahmet Nurdağ

 

Film Özeti

Bir grup arkadaşın haftasonu tatilinde yaşadıklarına tanık olacaksınız.Kendi aralarında eğlencenin dozunu kaçırıp alkol ve uyuşturucunun da olaylar umulmadık yönde ilerler.Bu hafta vizyona giren film izleyiciyle buluşmayı bekliyor.

İyi seyirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close