Çok Gezen mi Bilir, Çok Okuyan mı Bilir Vikipedi

Çok gezen mi bilir çok okuyan mı bilir vikipedi, oldukça tartışılan münazara örneklerinden biridir. Bu sözle anlatılmak istenen kısımda gezen kişinin boş gezen anlamında değil, tamamen birçok öğrencinin bu noktada önemli hatalarının olmasına neden olunmaktadır. Gezen kelimesi gezerek tecrübe eden kişiyi anlatmaktadır. Dünya üzerinde her yeri gezerek birçok bilinmeyen öğrenilebilir. Ancak bunu her zaman gezme yöntemi ile yapmak mümkün değildir.

Çok gezen mi bilir çok okuyan mı bilir vikipedi, her öğrenilecek bilgiyi gezerek edinemeyeceğimiz için bilgilerin okuyarak elde edilmesi daha mantıklı bir durum oluşturacaktır. Çok gezen kişinin bildiği elbette çok şey olacaktır. Ancak görerek edinilen bilgiden çok okuyarak elde edilen bilgi çok daha fazla olmaktadır.

 

Okuyan-mı-Bilir-Gezen-mi

 

Çok gezen mi bilir çok okuyan mı bilir vikipedi, Piri reisin haritasını gezerek oluşturması burada tartışan kişilerin verdiği bir örnek olmaktadır. Ancak bu keşfi yaparken, belirli yerleri gezerek bulmuştur. Sizinde okuyarak bu yerleri keşfetme imkânınız olacaktır. Bu nedenle okuyarak daha fazla şey öğrenmek mümkün olacaktır.

Benzer Yazılar

1 yorum “Çok Gezen mi Bilir, Çok Okuyan mı Bilir Vikipedi”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close