Grinin Elli Tonu Fragman İzle (Film Ne Zaman Vizyona Girecek? Konusu, Oyuncuları)

Grinin Elli Tonu Fragmanı izle, Yasaklı Film Grinin Elli Tonu Fragman konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var? Grinin Elli Tonu Fragman Sinema filmi ne zaman vizyona girecek işte detaylar..

Dünyada 13 Şubat 2015 tarihinde vizyona girecek olan Grinin Elli Tonu filmi daha vizyona girmeden biletleri tükendi. Yeni bir rekora imza atması beklenen Grinin Elli Tonu Fragmanı youtube videosu eklenmiştir. Almanya, şimdiden 450.000’den fazla bilet satarak pazar lideri oldu. Cinestar Genel Müdürü Oliver Fock komuyla ilgili “Ön satışlar, Cinestar’ın bugüne kadarki en büyük, olağanüstü ve emsalsiz ön satışı oldu.” dedi.

İngiltere, Fransa, Avustralya ve Yeni Zelanda da 500.000’in üzerindeki bilet satışıyla en yüksek satış yapan pazarlar arasında yer aldı. İngiltere’de Empire Cinemaları filmin şimdiden en yüksek ön satışa sahip olduğunu belirtti. Empire Cinemaları CEO’su Justin Ribbons ise şunları söylüyor; “Grinin Elli Tonu, vizyon tarihinden bu kadar önce, elde ettiği ön satışla Empire’ın rekorlarını kırmaya devam ediyor. Film, şu ana kadar Kara Şovalye, Yenilmezler, Mamma Mia ve Avatar filmlerinin açılış haftalarından daha çok satış yaptı.”

Ülkemizde de ön satışların başladığı film, bu hafta vizyona giriyor.

Grinin Elli Tonu Fragman

grinin-elli-tonu-fragman-izle-film-ne-zaman-vizyona-girecek-konusu-oyunculari

Filmin Konusu

Bir edebiyat öğrencisi olan güzel Anastasia Steele, çekici bir iş adamı olan Christian Grey ile bir röportaj gerçekleştirir. Görüşmeye gittiğinde karşısında, tavırları ve çekiciliği ile baş döndüren bir adam bulur. Aşk ve ilişkiye biraz mesafeli duran Anastasia, bu zengin ve yakışıklı adamın cazibesine karşı koyamaz ve kendisini çekimine bırakır. Fakat hayatta her şeye karşı doyum noktasına ulaşmış olan Grey’in ilişki ve seks söz konusu olunca kimsenin bilmediği gizli sırları vardır. Genç kız karşısındaki adamla şehvetin bilmediği yollarına da sapacak mıdır?

E.L. James’in çok satanlar listesinden inmeyen aynı adlı romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Sam Taylor-Johnson üstlenirken, başrolleri Jamie Dornan ve Dakota Johnson paylaşıyor.

Vizyon Tarihi: 13 Şubat 2015
Yapımı : 2015 – ABD
Tür : Dram , Romantik
Süre: 125 Dak.
Yönetmen : Sam Taylor-Johnson
Oyuncular : Jamie Dornan , Dakota Johnson , Jennifer Ehle , Rita Ora , Marcia Gay Harden
Senaryo : E.L. James
Yapımcı : Michael De Luca , Dana Brunetti
Diğer Adı : Grinin 50 Tonu, Grinin Elli Gölgesi

Grinin Elli Tonu Filmi Fragmanı İle İlgili Hemen Aşağıdan Yorum Yapabilir, Mesaj Gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close