Tuğba İldiz Kimdir

İşte Benim Stilim 6. sezonunda harika yarışmacılarla başlıyor. Juri üyeliğine geri dönen Nurella ile tekrar şenlenen yarışmada Tuğba İldiz yarışıyor. Tuğba İldiz Kimdir , Vikipedi , Kaç kilo , Kaç yaşında , nereli , göz rengi gibi soruları sizler için burada cevaplamaya çalışacağız.

Tuğba İldiz 1988 yılında İstanbulda doğmuştur , türkiyede tanınmış bir dansçı olan Tuğba İldiz bir çok klip ve konserde yer almıştır.

Tuğba İldiz Biyografisi , Hayatı Kimdir Tanıyalım

Ufak yaşlardan itibaren jimnastik sporuyla ilgilenen Tuğba İldiz, 39 kere madalya sahibi olmuştur.  Başarılı bir sporcu olması dışında aynı zamanda dansla da ilgilenen İldiz, yine amatör – profesyonel olarak antrenör ve hakemlikte yapmaktadır.

Ekranlarda İşte Benim Stilim 6. sezonuna dahil olan Tuğba İldiz, jüri üyeleri tarafından beğenilmektedir.

Eğitimini Anadolu Üniversitesi İktisat bölümünde sürdüren ve aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği ikinci sınıfta eğitim alan Tuğba İldiz, öğretim görevlisi olmayı ve Beyonce, Usher, Chris Brown gibi isimler ile dans etmek istediğini söylemektedir. Aktif yaşantısına aldığı eğitim ve jimnastik ile devam ediyor.

Yarışmacının güzel yarışmacılarından olan Tuğba İldiz Fenerbahçe’yi tutmaktadır. Yarışmada uzun süre yarışacak olarak görünen stil sahibi yarışmacıya başarılar diliyoruz.

 

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close