Jessica Biel Kimdir? Justin Timberlake Kiminle Evli?

Dünyaca ünlü şarkıcı Justin Timberlake kiminle evli daha pek kimse bilmezken eşi Jessica Biel’in hamile olduğu açıklaması geldi. Ünlü oyuncu Jessica Biel kimdir, kaç yaşında? Yakışıklı şarkıcının hayranlarının üzüleceği haberimizin devamı şöyle:
jessica-biel-kimdir-justin-timberlake-kiminle-evli
Haftalardır Justin Timberlake ve Jessica Biel çiftinin çocuk beklediği dedikoduları magazin basınının meşgul ediyordu.

Timberlake Instagram hesabında paylaştığı bir fotoğrafla, dedikodulara son noktayı koydu.

Timberlake’in yaklaşık 7 milyon takipçisiyle paylaştığı fotoğrafta Jessica Biel olduğu tahmin edilen hamile bir kadının karnını öptüğü görülüyor.

Ünlü şarkıcı, fotoğrafın altına “Doğum Günü dilekleri için herkese teşekkür ederim. Bu yıl şu ana dek aldığım en güzel hediyeyi alacağım. Sabırsızlanıyorum!” diye not düşerken, “ Erkek mi kız mı” “Asla Bilemezsin” “Hiçbir Fikrimiz Yok” “Bahisler açılmıştır” şeklinde hashtag’ler ekledi.

Jessica Biel KİMDİR

Jessica Claire Biel (Doğum Tarihi 3 Mart 1982), ABD’li oyuncu ve eski model. Tanınmasını sağlayan rol 7th Heaven tv dizisindeki Mary Camden ile oldu.

Annesi, Kimberly (kızlık soyadı Conroe), bir ev kadını ve ruhsal şifacıydı. Babası Jonathan Biel, General Electric’de çalıştı ve aynı zamanda bir girişimci ve iş danışmanıydı. Jessica Biel Alman, Fransız, İngiliz, İrlandalı ve Çoktav kökenlidir ve Justin adında 1985 doğumlu bir erkek kardeşi vardır. Biel ailesi, onun çocukluk çağında sık sık taşınmıştır. Biel büyürken futbol oynadı ve ayrıca bir jimnastikçi olarak eğitilmiştir. 2000’den 2002’ye kadar Tufts Üniversitesi’nde öğrenim görmüştür.

Biel başlangıçta bir vokalist olarak eğitilmiştir. On iki yaşında Los Angeles Uluslararası Modelleme ve Yetenek Birliği konferansına katıldı orada keşfedildi. Judith Fontaine Modelleme & Talent Agency tarafından kontrat imzalandı. Reklamlar’da oynadı ve modellik yapmaya başladı ve Dulux Boya ve Pringles gibi ürünler için reklamlara çıktı. Ekim 2012 de şarkıcı, söz yazarı, dansçı ve aktör Justin Timberlake ile evlenmiştir.

Hamile Olan Jessica Biel ve Justin Timberlake Çifti İle İlgili Yorum Ve Mesajlarınızı Bekliyoruz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close