Kısmetse Olur Ayça Beğen Vikipedi

Kısmetse Olur AYÇA BEĞEN Kimdir ?

Son günlerde çoğumuzun kafasını kurcalamıştır bu soru belki de. İlk günden beri merakla izlenen Kısmetse Olur programının öne çıkan isimlerinden olan Ayça Beğen son bölümlerde aradığı aşkı bulan isim olarak çıkıyor karşımıza. Peki daha iyi tanımaya ne dersiniz adayımızı ?

Kısmetse Olur AYÇA BEĞEN Kimdir ? sorusunun yanıtına gelelim biz.

Doğunun güzel ve gelişmiş bir ilinde dünyaya gözlerini aralayan yarışmacımız yirmi sekiz yaşında olgun bir bayan. Aslan burcu ve burcunun özelliklerini gerçekten taşıyor gibi duruyor yarışmadaki tavırlarıyla. Fakat ela gözlerindeki masumiyet de seyircilerin gözlerinden kaçmıyor olsa gerek ki oldukça seviliyor toplum tarafından.

Elazığ doğumlu güzel adayımız İstanbul’da yaşıyor. 54 kilo ve 1.65 boyuyla manken edasıyla yarışmada yeri doldurulamayacak gelin adaylarımızdan Ayça Beğen. Şu an da çalışmıyor.

Gelelim nasıl bir eş arayarak bu programa katıldığına. Kendisi esmer erkeklerden hoşlanıyor.

Erkeğin uzun boylu olması da özellikle üzerinde durduğu noktalardan bir tanesi. Kendi vücudunda da dövmesi olan Ayça Beğen aradığı eşin de dövmeyi sevmesi ve vücudunda dövme olması gerektiğini vurguluyor. Dövme olmazsa olmazı aradığı eş için.
Kısmetse Olur AYÇA BEĞEN Kimdir ? sorusuna yanıt bulduğumuz Ayça Beğen adaylarını aramaya devam ediyor. Son günlerde damat adaylarından Emre Ubeyli’ye yönelmiş gözükse de kalbi kim bilir kısmetse olur.

Kismetse_olur_gelin_adaylari_kimler_ayca_begen_kimdir_kac_yasinda_nereli_h1614_719b4

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close