Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan İnstagram Kimdir

MELİS BUSE BETKAYAN KİMDİR ,  MELİS BUSE BETKAYAN İNSTAGRAM ADRESİ

Kısmetse Olur MELİS BUSE BETKAYAN Kimdir ? diye bir soru gelirse tarafınıza, aklınıza ilk gelen Kısmetse olur programının sempatik yüzlü duygusal yönlü gelin adayı gelmeli.

Peki oldukça kültürlü bir aileden geldiğini savunan gelin adayımızı daha yakından tanımaya ne dersiniz?

Kısmetse Olur MELİS BUSE BETKAYAN Kimdir ? diyerek başlayalım. Güzel ve sempatik gelin adayımız Sivas ilinde gözlerini aralamış dünyaya.

O da genç gelin adaylarımızdan 23 yaşında. Şu an İstanbul’da ikametgah ediyor. Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümü İç Mimarlık mezunu Melis Buse Betkayan’ın mesleği İç Mimarlık.

Açık kahverengi gözleriyle sempatik tavırlar sergileyen gelin adayımızın duygusal kalbi Balık burcu oluşundan kaynaklanıyor olabilir.

54 kilo ve 1.71 boyuyla şık giyimiyle güzelliğine güzellik katıyor adeta. Kendine özgü modayı takip eden şık bir giyimi var doğrusu.

Herkesin düşünce ve tercihlerine saygı duyan olduğu gibi kabullenen gelin adayımız; bu genç yaşında oldukça kültürlü ve olgun yapısıyla ağırlığını koymayı başarıyor.

Kısmetse Olur MELİS BUSE BETKAYAN Kimdir ? sorusuna bu söylediklerimiz ile az çok yanıt bulabilmişsinizdir diye düşünüyoruz.

Son günlerde damat adaylarının ailelerinden beğeni toplayan Melis Buse Betkayan hem programda hem de dışarıda oldukça ilgi topluyor.

Genç yaşına rağmen oldukça olgun tavırlar sergileyen gelin adayımız aradığı aşkı bulabilecek mi? Kısmetse Olur’la kalbini kim çalacak ilerleyen günlerde göreceğiz.

Kismetse_olur_yarismacisi_melis_buse_betkayan_kimdir_nereli_yasi_h17054
Buse

Benzer Yazılar

1 yorum “Kısmetse Olur Melis Buse Betkayan İnstagram Kimdir”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close