Kısmetse Olur Tankut Denker Hakkında

TANKUT DENKER KİMDİR ?

Kısmetse Olur TANKUT DENKER Kimdir ? diye son günlerde oldukça merak konusu oldu halk kitlemizde. Kısmetse Olur’un ara bulucu, her adıma uyum sağlamaya çalışan arada kalan damat adaylarından kendisi. Gelin hep birlikte onu daha yakından tanıyalım.

Kısmetse Olur TANKUT DENKER ? sorusuna yanıt arayarak başlayalım. Türkiye’nin gözde semti olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açan damat adayımız 43 yaşında.

Marmara Üniversitesi Turizm Ve Otelcilik Bölümü Mezunu damat adayımız profesyonel masaj terapistliği yapıyor. Yirmi üç yıldır Amerika Birleşik Devleti’nde yaşayan Tankut Denker’in San Francisco’da bir yoga stüdyosu var.

Kahverengi gözleriyle gülücükler saçıp sempatik tavırlar sergileyen damat adayımız, 83 kilo, 1.79 boyunda. Oldukça renkli kişiliğiyle Boğa burcu olduğunun hakkını veriyor adeta.

‘Oğluma anne değil, kendime eş arıyorum.’ diyerek kendi tavrını ortaya koyan damat adayımız, aradığı eşi Kısmetse Olur programıyla bulabileceğine inanıyor. Güler yüzü sempatik tavırlarıyla programda herkes tarafından sevildiği gibi dışarıda da oldukça seviliyor. Oldukça büyük bir hayran kitlesi olduğa da açıkça bir gerçek.
Öyleyse Kısmetse Olur TANKUT DENKER Kimdir ? dersek herkes tarafından sevilen, ılımlı ve güler yüzlü tavırlarıyla sempatik damat adayının aklınıza gelmesi yanlış olmaz.

Renkli kişiliğiyle oğluna anne değil kendine eş arayan Tankut Denker Kısmetse Olur programıyla aradığını bulabilecek mi? Bu sorunun yanıtı da ilerleyen günlerde kendini gösterecek.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close