Kopyacı Tom Nedir , Kopyacı Tom 2 İndir

Kopya çekmeyi seven öğrenciler için eğlenceli bir uygulama olan Kopyacı Tom oyununun Kopyacı Tom 2 versiyonu çıkmış. Önceden uyaralım Kopya Çekmeyi seven öğrenciler bu oyunu ciddiye almasın bu sadece bir oyun. Tüm dünyayı etkisi altına alan Kopyacı Tom 2 şu anda apple store en çok indirilen oyunlar arasında 2. sırada yerini koruyor.

Toplamda 100 bölümden oluşan Kopyacı Tom 2 oyununda , aşamalar gittikçe zorlaşıyor ve kopya çekerken yakalanmamanız gerekiyor.

Oyunun amacı ise Tom’un ders çalışmadan kopya çekmesine yardımcı olup derslerden başarılı olarak geçmesini sağlamak.  Daha yüksek notlar almak ve başarılı olup öğretmenleri kandırmak için Tom’a yardımcı olup seviyeleri geçebilirsiniz.

Kopyacı Tom 2 oyununda 10 öğretmen , testlere çalışan 10 ahmak öğrenci , Saattlerce vakit geçirmek için 100 zorlayıcı seviye ve harika süpriz tepkiler yer alıyor.

Baş düşmanı Scam Jam , Tom’dan daha iyi olduğunu iddia ediyor ve onu yanıltmak için daha iyi kopya çekip Müdür Peter ve Scam Jami şaşırtmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kopyacı Tom 2 oyununda her aşama sonrası Baloya giden yola bir adım daha yaklaşacaksınız ve bu aşamaları geçerken yakalanmamanız gerekiyor.

Kopyacı Tom 2 Apk İndir

Kopyacı Tom 2 Apple Store : tıkla

Kopyacı Tom 2 Android : (henüz eklenmedi)

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close