Kösem Sultan Kimdir Vikipedi , Beren Saat Hakkinda

YENİ KÖSEM SULTAN BEREN SAAT VİKİPEDİ , KÖSEM SULTAN RESİMLERİ , KÖSEM SULTAN KİMDİR

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Muhteşem Yüzyıl dizisi yeni sezona Muhteşem Yüzyıl Kösem yapımıyla giriyor. Bu değişim sadece isim ile sınırlı değil çok sayıda yeni ismi kadrosuna katan yapım da sürpriz isimlerden biri de Beren Saat.

Şimdi Beren saat kimdir, kariyeri, eğitimi ve hayatı hakkındaki merak edilen soruları derinlemesine açıklayalım. Beren Saat, Ankara’da doğup büyüdü.

Başken Üniversitesi’nde Tomris Giritlioğlu’nun dikkatini çekti ve bu noktadan sonra profesyonel oyunculuğa adım attı. Hatırla Sevgili (2006-08), Aşk-ı Memnu (2008-10), Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010-12) ve İntikam (2013-14) dizilerinde oynayarak seyirci ile bütünleşti, ekranların tanıdık yüzü olmayı başardı.

Aşk-ı memnu dizisi kariyerinde önemli bir nokta teşkil etmektedir çünkü bu rol ona asıl ününü kazandırmıştır. Dizilerden başka Güz Sancısı, Gecenin Kanatları (2009), Gergedan Mevsimi (2012) ve Benim Dünyam (2013) filmleri ile de sinema sektöründe boy gösterdi.

Ekranların aranan yüzü olan oyuncu yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl’da Kösem Sultan kim olacak sorularının gölgesinde tartışmalar yaşanırken Beren Saat isminde karar verildi.

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan Beren Saat için meydan okuma denebilir. Çünkü bu rol ile oyunculuğu üzerindeki tartışmalara son vermiş oldu.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde aldığı Kösem Sultan rolü, Beren Saat için dizi arenasında ne konumda olduğunu ifade etmekle beraber bundan sonraki kariyeri içinde dayanak noktası olma anlamını taşıyor.Kösem Sultan Kimdir Resimleri

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close