Kuveyt Türk Personel Alımı

Kuveyt Türk Personel Alımları 2015 ile ilgili duyuruları bu sayfadan takip edebilirsiniz. Kuveyt Türk iş ilanları açık pozisyonlar eş zamanlı olarak güncellenecektir.

Kuveyt Türk İnsan Kaynakları (İK) tarafından açıklanan iş ilanları eş zamanlı olarak paylaşılacaktır.

Kuveyt Türk, iç ve dış müşteri memnuniyetine önem veren, takım çalışmasında başarılı, iletişim ve ikna becerileri kuvvetli, başarı odaklı ve faizsiz bankacılıkta çalışmaya istekli kişilerin çalışmak istediği bir bankadır.

Kuveyt Türk Personel Alımı
Kuveyt Türk Personel Alımı

Her biri alanlarında uzman kişilerden oluşan işe alım ekibimiz birden çok işe alım tekniği uygulayarak belirtilen özellikteki kişilerin işe alımını gerçekleştirmektedir. Doğru işe doğru adayın yerleştirilmesi için yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek sınavları, grup mülakatları, vaka çalışmaları, kişilik testleri vb. envanterler ile işe alım süreci yürütülmektedir. Uygulama sonucu olumlu olan adaylar İşe Alım Komitesi tarafından değerlendirilerek süreç sonuçlandırılmaktadır.

Adaylar internet sitesinden kısa özgeçmişlerini oluşturarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerindeki başvurular pozisyon için aranan öğrenim durumu, iş tecrübesi vb. hususlar dikkate alınarak olumlu adaylar işe alım sürecine tabi olur.

Genel iş başvurusu yapmak için tıklayın!

Güncel iş ilanlarını görmek için tıklayın!

Kuveyt Türk İşçi, Eleman, Personal Alımları İle İlgili Alt Kutucuğu Kullanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close