Murat Özbakan Hakkinda Kimdir

MURAT ÖZBAKAN KISMETSE OLUR

Kısmetse Olur MURAT ÖZBAKAN Kimdir ? Damat adayları arasında farklı görünen bu adam kim ki? Dikkatinizi mi çekti? Aklınızda onunla ilgili sorular mı oluşmaya başladı?

O zaman fazla düşünmeden yazımızı okumaya devam edin ve aradığınız sorulara cevap bulun. Eminiz ki Murat Özbakan hakkında bu kadarını bilmiyordunuz. İşte bu damat adayımız nasıl biri hep birlikte görelim.
Kısmetse Olur MURAT ÖZBAKAN Kimdir ? sorusunu en ince noktalarıyla açıklayarak başlayalım onu tanımaya. İstanbul doğumlu ağırbaşlı damat adayımız , yaşının olgunluğunu yansıtıyor olsa gerek, 45 yaşında. Halen İstanbul’da yaşamaya devam ediyor.

Açık Öğretim Üniversitesi İşletme Bölümü Mezunu Murat Özbakan tekstil sektöründe yönetici olarak görev yapıyor. 1.84 boyunda 80 kilo damat adayımız açık kahverengi gözlere sahip.

Balık burcu oluşuyla da romantik ve duygusal bir erkek olabileceğini de ortaya koyuyor. Kısmetse Olur programına da hayata karşı duruşu olan, özgüvenli bir eş aradığını belirterek katılan damat adayımız, görünen o ki ne istediğini biliyor.

İlk günlerde gelin adayı Duygu Hanım ile yakınlaşmış olsa da; onun gidişiyle zor günler geçirmiş, arkadaşlarının ısrarıyla bunu atlatmış ve aradığı aşkı bulmadığını anlayıp yoluna devam etmeye karar vermiştir.

Peki aradığını bulabilecek mi bu programda?

Kısmetse Olur MURAT ÖZBAKAN Kimdir ? sorusunun bilinmeyenlerine cevap verdiğimizi düşünüyor sizi aydınlanmış düşüncelerinizle baş başa bırakıyoruz.

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close