Muzaffer Yıldırım Kimdir? Serenay Sarıkaya’nın Yeni Sevgilisi

Medcezir dizisinin güzel oyuncusu Serenay Sarıkaya’nın sevgilisi olduğu iddia edilen Muzaffer Yıldırım kimdir magazin haberlerinde ilk sırada yer alıyor. Güzel oyuncunun Muzaffer Yıldırım’la birlikte mi değil mi merak konusu. Ayrıca Muzaffer Yıldırım’ın kaç yaşında olduğu ve mesleği dikkat çeken diğer konulardan biri.

Çağatay Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra, Mars Sinemaları’nın sahibi Muzaffer Yıldırım’la adı aşk dedikodularına karışan Sarıkaya 30 yaş büyük sevgilisiyle ilk kez görüntülendi.

Medcezir’in Mira’sı ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy’dan ayrıldıktan sonra adının aşk dedikodularına karıştığı Mars Sinemaları’nın sahibi Muzaffer Yıldırım’la önceki gece Nişantaşı’nda bir araya geldi.

muzaffer-yildirim-kimdir-serenay-sarikayanin-yeni-sevgilisi

İÇERİDEN AYRI AYRI ÇIKTILAR

İkiliye Sarıkaya’nın annesi de eşlik etti. Geceyi erken noktalayan annesi, Sarıkaya’nın aracını alarak evine döndü. Genç oyuncu ile Yıldırım ise bir süre sonra mekândan ayrıldı. İkili, birlikte görüntülenmemek için içeriden ayrı ayrı çıkmayı tercih etti.

DAHA ÖNCE AŞK YAŞADILAR İDDİASI

Serenay Sarıkaya’nın Muzaffer Yıldırım’la uzun süre önce aşk yaşadığı, Çağatay Ulusoy’la ilişkisi bittikten sonra da işadamına geri döndüğü öne sürülmüştü. Sarıkaya, çıkışta Muzaffer Yıldırım’la ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

Serenay Sarıkaya Muzaffer Yıldırım aşkı hakkında mesajlarınızı bekliyoruz.

Benzer Yazılar

6 yorum “Muzaffer Yıldırım Kimdir? Serenay Sarıkaya’nın Yeni Sevgilisi”

  1. Serenay saikaya ben senin cokk ama seviyorum yani en cok fenlerden seni cok guzl buluyorum seni gelcekten gormek istiyorum sevgilerle ben bir kizim ve senin cok seven bir fenin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close