Serhan Çeliker Kimdir Kısmetse Olur

SERHAN ÇELİKER

Kısmetse Olur Serhan Çeliker kimdir ? Kısmetse Olur Serhan Çeliker hayatı ve biyografisi, Kısmetse Olur Serhan Çeliker kaç yaşında ? Kısmetse Olur Serhan Çeliker mesleği ne ? Kısmetse Olur Serhan Çeliker nasıl kızlardan hoşlanıyor ? Serhan Çeliker model mi ? Serhan Çeliker hayatı

Kısmetse Olur SERHAN ÇELİKER Kimdir ? artık herkes merak eder oldu değil mi?

Onun hakkında merak edilenler de oldukça çok olsa gerek. Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur’un tabiri caizse maço karakteri, elinde tespihi ve ağır konuşmalarıyla dikkat çeken Serhan Çeliker’i şöyle bir ele almaya ne dersiniz.

Kısmetse Olur SERHAN ÇELİKER Kimdir ? sorusunu bütün ince yönleriyle ele alalım ve cevaplayalım hep birlikte. Adanalıyız Allah’ın adamıyız diyor kendisi.

Bu şehirde selamın aleyküm demiş dünyaya. 26 yaşındaki genç damat adayımız şu an İstanbul’da yaşıyor. Müjdat Gezen Kültür Ve Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü 3. sınıf öğrencisi damat adayımız çoktan iş hayatına atılmış aslında. Tekstil Şirketi sahibi kendisi.

Koyu kahverengi gözleri, 78 kilosu ve 1.88 boyuyla Kısmetse Olur programında kendini göstermeyi başarıyor Serhan Çeliker.

Yengeç burçlu damat adayımızın belli kriterleri var şöyle ki; “Kariyer planlayan kadınla işim olmaz, erkeğin ağırlığını bilecek, buna saygı duyabilecek bir bayan hoşuma gider.

Buradan Adana’ya selam olsun” diyerek aradığı eş özelliklerini açıkça belirtmiştir. Ayrıca tespih çekmeyi çok seviyor gelin adaylarından bu konuda tepki alınca daha çok tespih çekmesi bunu da kanıtlıyor.

Herkesten ilgi toplayan damat adayımız sevildiği kadar da sevebilecek mi?

Kısmetse Olur SERHAN ÇELİKER Kimdir ? diyerek onun hakkındaki diğer yorumları da size bırakıyoruz.

Etiketler

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close