Sinem Kobal Analar ve Anneler Vikipedi

Sinem Kobal Analar ve Anneler Vikipedi (Sinem Kobal Kimdir) Sinem Kobal İnstagram Adresi Nedir

Ekranlara hızlı bir giriş yapmayı amaçlayan Analar ve Anneler dizisi başrollere Sinem Kobal ve Hazar Ergüçlü’yü getirmiştir.

Bu dizide Sinem Kobal’ı her zaman gördüğümüz genç kız kimliğiyle değil diğer başrol arkadaşı ile anne rolünce izleyeceğiz. Farklı konusu ile izleyici ekrana bağlayacak olan dizide Sinem Kobal’ı da daha değişik bir karakterde izleyeceğiz.

Şimdi Sinem Kobal kimdir, eğitimi ve kariyeri hakkında biraz daha ayrıntıya değinelim. Öncelikle Sinem Kobal’ın eğitim hayatına ve kariyerine değinelim.

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğan Kobal, aslen Rizeli bir ailenin kızıdır. Kobal, dört yaşında Yıldız Alper bale okulunda başladığı bale eğitimine sekiz yıl süresince devam etmiştir.

Diplomasını Royal Akademi’den almıştır. İSTEK Vakfı Özel Acıbadem Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. Ekranlara küçük yaşta giriş yapan Sinem Kobal, Dadı dizisinde oynadığı rolle seyirciyle tanıştı.

Serenay adlı dizideki oyunculuğu ile de izleyici ile bütünleşen Kobal, ekranların tanıdık yüzü olmayı başardı. Uygur tiyatrosunda da başarılı performans sergileyerek hem ekranda hem de sahnede başarılı çizgisi korumuştur.

Sanat hayatına Dormen Tiyatrosunda aldığı eğitimle giriş yapmştır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nden mezun olarak da eğitimini tamamlamıştır.

Dadı, Serenay, Küçük Sırlar ve Romantik Komedi yapımlarıyla kariyerini şekillendirmiştir. Analar ve Anneler dizi Sinem Kobal için kariyerinin şuanki aşamasında yer alan dizi yapımıdır. Artık Sinem Kobal’ı daha yakından tanıyoruz.

Sosyal medyada Sinem Kobal https://instagram.com/sinemkobal/

Benzer Yazılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close