Stardoll Hileleri

Stardoll Giydirme Oyunu , toplamda 28 dilde yayınlanan global bir oyundur. Ünlüleri ve sevdiğiniz karakterleri giydirip , stil sahibi yapabildiğiniz stardoll oyununda hile yapmak isteyen arkadaşlarımız olabilir.

Stardoll oyunu global bir oyun olduğu için stardoll hile yapmak , stardoll hileleri , stardoll para hilesi , stardoll hile programı gibi araştırmalar yapıyor olabilirsiniz. Ancak böyle global bir oyunda hile yapmak kolay değildir.

Hile yapacağım derken bilmediğiniz sitelere girerseniz hesabınızı kaybedebilir ve elinizdekinden de olabilirsiniz. 200 ülkeden üyesi bulunan stardoll oyununda başarılı olmak istiyorsanız, Stardoll Club açabilir. Tarzınızı yansıtıp üyelerle sohbet edebilirsiniz.

Superstar olmak isteyen stardoll kızları ise , alışverişi özel koleksiyonlardan yapıp , stardolları satın almalıdır. Stardoll oyunu içinde 60 milyar üzerinden kombinasyon bulunmaktadır. Odanızı dekore edebilir , harika kombinler yaratabilirsiniz.

stardoll
stardoll

Stardoll hileleri arıyorsanız şimdilik ara vermelisiniz. Ne yazık ki stardoll hileleri konusu çok araştırılmıştır. Ancak şu anda böyle bir hile bulunmamaktadır.

Stardoll oyunu oynamak isteyen küçük , büyük tüm arkadaşlar http://www.stardoll.com/tr/ buradan giriş yapabilirler. Tasarımları da oylayabildiğiniz stardoll sizleri bekliyor.

Benzer Yazılar

5 yorum “Stardoll Hileleri”

  1. ya sacmalamayin bu insanlarin zorla yapdigi seyleri neden caliyosunuz gunah bundansa nasil para kazanilir onu anlatin bize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close